نظر مشتریان

فرشاد. ن، متقاضی ویزای مهارتی استرالیا و ویزای تخصصی استرالیا ساب‌کلاس ۱۹۰

پس از مشاوره تلفنی،اینترنتی و یا حضوری با هفت مشاور مهاجرتی،به چند دلیل ساده تصمیم به فعالیت با شما گرفتیم. اول برخورد شما بسیار دوستانه و محبت آمیز بود. دوم شرایط ما رو بصورت کاملا واقعبینانه بررسی کردید. سوم نه امید واهی به ما دادید و نه شرایط رو تیره و تار کردید. چهارم هزینه های همکاری رو معقولانه ارائه کردید و در نهایت از طرف یکی از دوستان مورد اعتمادم معرفی شده بودید.

عباس. ع، متقاضی ویزای کار استرالیا
ویزایاب در ساری نمایندگی داشت و چون دیگر نیازی به رفت و آمد به تهران احساس نمی شد و از طرفی همکاران تیم ویزایاب درایران پیگر کارها بودند مشکلی احساس نشد.

سعید. ج، متقاضی ویزای گردشگری استرالیا و ویزای توریستی استرالیا
به نظرم بیشترین عاملی که باعث میشه افراد شما را انتخاب کنند، حس مسئولیت و احساس اعتماده که به عقیده من باعث میشود کیفیت رسیدگی و پیگیری پرونده موکلین را بالا ببرد.

حمیدرضا. ک، متقاضی ویزای نامزدی استرالیا و ویزای ازدواج استرالیا
کیفیت خدمات رسانی عالی و بی نظیر بود. خصوصا برخورد پرسنل محترم شرکت و در دسترس بودن همیشگی آنها که حتی در دوره مسافرت‌شان پیگیر پرونده ویزای من بودند. قطعا ویزا یاب را معرفی می‌کنم.

امید. ن، متقاضی ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا
در سایت‌های مختلف خیلی تحقیق کردم و تصمیم گرفتم با ویزایاب کار کنم و مخصوصا اینکه ویزایاب در ایران دفتر دارد و سمینارهای خوبی هم برگذار میکند. خدمات ویزایاب بسیار عالی و به موقع بود. حتما با افتخار ویزایاب را به سایرین معرفی کرده و می‌کنم.

مهدی.م متقاضی ویزای مهارتی استرالیا
از این به بعد من تنها یک مشتری محسوب نمیشوم بلکه یک تبلیغ کننده برای شما خواهم بود از شما و تمام همکارانتان سپاسگزارم مطمین باشید هر جا بروم و فردی صحبت از استرالیا کند تبلیغ شما راه خواهم کرد.

ناز.آ ویزای نامزدی استرالیا و ویزای ازدواج استرالیا
میخواستم که تشکر کنم بابت وارواندی اقامت دائم خودم . من قطعا شما رو به دوستان و اقوام پیشنهاد خواهم داد و به زودی کار پرونده سایر اعضای خانوادم رو هم با شما شروع خواهم کرد .بسیار ممنون

.I’m writing in regards to my PR grant

.I just want to thank you for your assistance throughout this proce

.I will definitely recommend you to my family and friends

.I look forward to lodging my family’s applications with you in the near future

…Many thanks

حسام.م متقاضی ویزای مهارتی استرالیا و ویزای تخصصی استرالیا
جناب دکتر احمدی

همونطور که اطلاع دارید ویزای من دو روز پیش صادر شد و این امر بدون پشتیبانی، مشاوره و راهنماییهای دلسوزانه شما امکانپذیر نبود. از شما و کادرتون بخاطر زحمات این مدت کمال تشکر رو دارم و موفقیت شما رو در تمامی مراحل کاری آرزومندم.

م.ف متقاضیویزای نامزدی استرالیا و ویزای ازدواج استرالیا
نمیدونم با چه زبونی از شما و مجموعه ویزایاب تشکر کنم.نه فقط به خاطر همه زحمات و پیگیری دلسوزانه / بلکه به خاطر حس خوبی که از شما و همکارای نازنین شما در تهران در تمام این مدت گرفتم و احساس تعلق و مسئولییتتون من رو واقعا تحت تاثیر قرار داد. امروز صبح من رو وجود گل شما با این خبر حسابی برام پر از انرژی و
امید کردین.از ته دلم میبوسمتون و امیدوارم که خدا همیشه دل شما رو شاد و جسم و روحتون و سلامت حفظ کنه.
ارادتمند همیشگی… م.ف