خدمات ما

درخواست ویزای استرالیا و تنظیم مدارک

شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، در راستای تکمیل پرونده مهاجرتی و ارسال آن به اداره امور مهاجرت استرالیا و نیوزلند، کلیه فرم‌های لازم را با دقت و بر اساس استاندارد‌های لازم اداره مهاجرت، تکمیل و در چندین مرحله کنترل می‌نماید تا کلیه اطلاعات به درستی در فرم‌ها مندرج شود. همچنین از آنجایی که هر نوع ویزا، اسناد و مدارک ویژه‌ای لازم دارد، شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، متقاضیان ویزا را در زمینه جمع‌آوری، تکمیل و در صورت نیاز ترجمه راهنمایی کرده و مطمئن می‌شود که پرونده هر متقاضی قبل از ارسال جهت بررسی و صدور ویزا، کسر مدرک نداشته باشد.

ارزیابی اولیه ی آنلاین اخذ ویزا و مهاجرت به استرالیا (رایگان)

شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، برای آسان کردن مرحله ارزیابی میزان شانس متقاضیان ویزا جهت دریافت ویزای موردنظر، سیستمی را طراحی نموده که بوسیله آن متقاضیان با تکمیل فرم مربوطه می‌توانند در هر زمان و از هر مکانی، اطلاعات اولیه خود را برای ما ارسال نمایند، و شرکت ویزایاب بعد از بررسی اطلاعات هر متقاضی، در مدت زمانی کوتاه با ارسال ایمیل، ضریب موفقیت افراد برای دریافت ویزایا مورد نظرشان را به اطلاع آنها می رسانند.

ارزیابی مهارت و اخذ اسپانسر ایالتی

در مورد برخی ویزاها، فرد متقاضی می بایست، از یکی از ایالت‌های استرالیا، نامه‌ای دریافت نماید که به موجب آن، ایالت با حضور فرد موافقت کرده باشد. این نامه حمایتی، به متقاضیان ویزایی که امتیاز کافی برای دریافت ویزاهای مستقل را ندارند،‌کمک بزرگی کرده و تا حدی کسری امتیاز را جبران می‌نماید. کارشناس حرفه‌ای شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، با شناخت کامل به پروسه درخواست این گونه نامه‌های حمایتی از ایالت‌ها، ظرف مدت زمان کوتاهی، به متقاضیان در دریافت این مدرک کمک می‌نمایند.

ترجمه رسمی مدارک و اسناد جهت مهاجرت به استرالیا

بدون استثنا،‌کلیه متقاضیان ویزا نیاز دارند تا مدارک خود را به زبان انگلیسی ترجمه نمایند. به همین دلیل شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، با در اختیار داشتن تیمی از مترجمین حرفه‌ای و ثبت شده در اداره NAATI استرالیا، به کلیه متقاضیانی که نیاز به ترجمه مدارک خود دارند، در این زمینه کمک می‌نماید.

تهیه و تنظیم «طرح های تجاری» در استرالیا

تهیه و ارسال «طرح تجاری» برای افرادی که تمایل دارند تا از طریق برخی ویزاهای «سرمایه‌گذاری و تجاری» به استرالیا مهاجرت کرده و در این کشور کسب و کاری را شروع کنند، ضروری می‌باشد. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، سال‌هاست که این نیاز متقاضیان ویزا را از طریق بکارگیری کارشناسان حرفه‌ای برطرف نماید و به متقاضیان کمک نموده تا مناسب‌ترین «طرح تجاری» که برای کارشناسان اداره امور مهاجرت، متقاعد کننده باشد، را تهیه و تدوین نماید.

خدمات «پس از» مهاجرت به استرالیا

از نظر کارشناسان علوم اجتماعی و روان‌شناسی، مهاجرت از موارد به شدت استرس‌زا می‌باشد. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب،‌ با هدف کاهش بار استرسی و فشار روانی مهاجرینی که موفق به دریافت ویزای خود شده‌اند،‌ خدمات متنوعی را ارائه می‌نماید تا مهاجرین در بدو ورود بتوانند در فاصله زمانی کوتاه در مکانی مناسب، مستقر شوند. شرکت ویزایاب، در اموری همچون گشایش حساب بانکی، کارت بیمه درمانی، انجام امور مالیاتی، ثبت نام در دوره‌های آموزش زبان و موارد مشابه به مهاجرین کمک‌های لازم را فراهم می‌نماید.