شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای کار استرالیا

  1. سن بیشتر از ۱۸ سال و کمتر از ۴۵ سال.
  2. رشته تخصصی سما باید در لیست مهارت های لازم استرالیا موجود باشد.
  3. کسب امتیاز لازم در امتحان زبان
  4. کسب حداقل امتیاز لازم در سیستم امتیاز بندی (در حال حاضر ۶۵ امتیاز)

شیوه های گرفتن ویزای کار استرالیا

  1. مهاجرت افراد متخصص مستقل : این ویزای کار استرالیا، ویزای اقامت دائم می باشد.
  2. مهاجرت اشخاصی که از حمایت ایالتی برخوردارند :این ویزای کار استرالیا نیز ویزای اقامت دائم استرالیا می باشد.
  3. مهاجرت به روش حمایت مناطق خاص: این ویزای کار استرالیا، ویزای مشروط سه ساله می باشد.

با در نظر گرفتن رشد روز افزون متقاضیان دریافت ویزای کار استرالیا و همچنین نتیجه گیری تعداد زیادی از افراد برای دریافت ویزای کار استرالیا و مهاجرت به استرالیا از طریق کار بر این شدیم تمامی شرایط دریافت این ویزا را برای شما شرح دهیم.

نکته مهم و حائز اهمیت این است که شما بدانید شرایط ویزای کار استرالیا بسیار در حال تغییر است و اگر بخواهیم واقع بینانه در مورد ویزای کار استرالیا سخن بگویم بایستی به این نکته اشاره کنیم که اساسا ویزای کار استرالیا در سالهای گذشته مدام سخت گیرانه تر شده و شرایط ورود هر روز برای سیل اشخاصی که در حال مهاجرت هستند مشکل تر می گردد.

دقت بفرمایید اقدام برای استرالیا این ریسک را دارد که پیش از اینکه شما مدارک را جهت صدور ویزا ارسال دارید ، قوانین ویزای مذکور تغییر یابد و کلا شما با این حالت مواجه شوید که وقت و سرمایه را صرف نموده اید اما قانون تغییر کرد اما در کنارش این خوبی را هم دارد که وقتی جهت ویزای کار استرالیا اقدام کنید میتوانید ویزای کار کشوری را اخذ نمایید که امکانات بسیار بالایی دارد و همچنین تشنه نیروی کار می باشد.

به هر حال هر اقدام مهاجرتی میتواند هم نقاط ریسک هم نقاط قوتی را داشته باشد و ویزای کار استرالیا و مهاجرت به استرلیا از طریق کار نیز از این قائده مستثنی نیست.

در بین ویزاهای کار استرالیا زیر گروه های متفاوتی وجود دارد که ما در ذیل به بعضی از آنها می پردازیم:

ویزای کار استرالیا – زیر گروه ۴۸۹

زیر گروه بعدی ویزای کار استرالیا زیر گروه ۴۸۹ می باشد، این ویزایی است که یکی از ایالت های استرالیا باید اسپانسر شما شود و ایالت شما هم انتخابی نیست و برای زندگی در این ایالت منطقه خاصی را برای شما تایین میکنند.

در ویزای قبلی شما چند گزینه برای اسپانسر شدن داشتید اما در این زیر گروه شما فقط یک ایالت را دارید که انتخاب کنید و در ضمن در بعضی موارد برای کسب امتیاز بیشتر حتی منطقه اقامت شما نیز با انتخاب دولت است و شما نمیتوانید هر محدوده ای را انتخاب کنید.

مدت این ویزا ۴ سال است و لیستی وجود دارد که شامل مناطق کاری شما می باشد.در این نوع ویزا هم شما باید از چهار سال ۲ سال را کار کنید تا ویزای اقامت دائم شما تمدید شود.

ویزای کار استرالیا – زیر گروه ۴۸۹

ممکن است شما مطالب زیر را دوست داشته باشید