مهاجرت، مهاجرت به استرالیا، مهاجرت به کشور استرالیا، مهاجرت از ایران، مهاجرت از طریق کاریابی، مهاجرت از طریق کاریابی در استرالیا، مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی، کارپیدا کردن در خارج، کار پیدا کردن در کشور های خارجی، کارپیدا کردن در استرالیا، رفتن از ایران، رفتن به خارج، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق حرفه، مهاجرت اسکیل، مهاجرت با استفاده از مهارت ، مهاجرت از طریق مهارت شغلی، مهاجرت با استفاده از پول، مهاجرت پولی، مهاجرت بیزینسی، مهاجرت از طریق ویزای اسپانسر شغلی، مهاجرت از طریق اسپانسر کاری، مهاجرت اسپانسری، مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی و دانشجویی، مهاجرت از طریق ویزای خانوادگی، مهاجرت از طریق ویزای کار، مهاجرت از طریق ویزای گردشگری، مهاجرت توریستی، مهاجرت از طریق ویزای توریستی، مهاجرت با استفاده از ویزای مهارت شغلی، مهاجرت از طریق ویزای مهارت کاری، مهاجرت از طریق نامزدی، مهاجرت از طریق ویزای نامزدی، مهاجرت از طریق ویزای ازدواج، مهاجرت از طریق ویزای فرزندان، مهاجرت فرزندان، ویزای فرزند، راه های مهاجرت به استرالیا، راههای مهاجرت به استرالیا، مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص، هزینه مهاجرت، هزینه های مهاجرت، هزینه مهاجرت به استرالیا، هزینه مهاجرت به کشور استرالیا، فرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا،

اسناد کاری:

کار اساسی که همه ما از آن متنفر هستیم. با وجود ظهور رایانه های لمسی و لپ تاپ ، اسناد دیجیتالی شده و فرم های درخواست آنلاین ، هنوز هم این گزینه وجود دارد – و احتمالاً همیشه وجود خواهد داشت -اسناد و مدارک هنوز هم مورد نیاز است.

هنگام آماده کردن درخواست ویزا برای زندگی،تحصیل یا کار در استرالیا ، تهیه مدارک مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. ارسال یک نسخه ناقص از گذرنامه خود یا یک عکس از شما که اندازه آن مناسب نباشد می تواند وضعیت ویزای شما را به جای تایید شده به حالت بازبینی تغییر دهد.

و با توجه به هزینه ویزا – هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه – واقعاً بهتر است برای بار اول ویزای خود را بدست بیاورید تا دچار تلاش های بیهوده و صرف کردن وقت دوباره،طی کردن مجدد مراحل آن نشوید. در ویزایاب چند نکته برای اینکه مدارک درستی را ارائه دهید برای شما معرفی می کنیم:

تحقیقات موردنیاز خود را انجام دهید

درخواست ویزا می تواند زمان بر باشد. برنامه ریزی و تحقیقات خود را انجام دهید ، تمام اسناد و مشاوره مربوطه را در وب سایت های دولتی بخوانید ، بنابراین می دانید قبل از شروع کار دقیقاً باید چه کارهایی باید انجام دهید.

هنگامی که شما بفهمید که چه چیزی را باید ارائه کنید ، می توانید موارد را از لیست شروع کنید. برای اینکار وقت بگذارید و هنگام ارسال اطلاعات دقیق باشید.

از شرکت های مهاجرتی کمک بخواهید

اگر می خواهید با یک شرکت مهاجرتی در استرالیا مشورت کنید ، این یک فرصت عالی برای مشاوره با یک وکیل حرفه ای باتجربه است که مراحل ویزای شما را پیگیری کند. ویزایاب با مدیریت دکتر سیروس احمدی و دفتر مرکزی واقع در سیدنی برای کلیه ویزاها به شما مشاوره می دهد و می تواند شما را تا زمان گرفتن ویزا یاری دهد.

ویزایاب نه تنها می تواند شانس موفقیت شما را به شما اطلاع دهند ، بلکه حتی می توانند در مورد درخواست انواع مختلف ویزا مثلا درخواست اقامت دائم بعد از این نوع ویزا یا تبدیل آن به ویزاهای دیگر کمک قابل توجهی کند.

سه بار بررسی

معلم شما همیشه در دبستان به شما چه می گوید؟ اثبات! قبل از ارسال درخواست ، سه بار درخواست خود را بررسی کنید. در صورت امکان ،با یک دوست یا عضو خانواده – یا مشاور مهاجرت را – بیش از درخواست خود،مشورت کنید.

کمی فکر کردن به آینده و دقت بیشتر می تواند روند کار را به طور چشمگیری آسانتر کند ، بنابراین می توانید بر جنبه های سرگرم کننده مهاجرت به استرالیا متمرکز شوید – مثلا در کدام ایالت قرار است زندگی کنید یا شرایط آب وهوایی آن چگونه است. !

اگر به کمک و پشتیبانی بیشتری نیاز دارید ،همین امروز نیز می توانید با تیم ویزایاب تماس بگیرید و از مشاوره با دکتر سیروس احمدی بهره مند شوید.ما در ویزایاب تیمی از کارشناسان با تخصص در هرکشور برای مهاجرت در اختیار داریم و درتمامی مراحل به شما کمک می کنیم.

مدارک لازم برای درخواست و اخذ ویزای استرالیا

You May Also Like