پس از مشاوره تلفنی،اینترنتی و یا حضوری با هفت مشاور مهاجرتی،به چند دلیل ساده تصمیم به فعالیت با شما گرفتیم. اول برخورد شما بسیار دوستانه و محبت آمیز بود. دوم شرایط ما رو بصورت کاملا واقعبینانه بررسی کردید. سوم نه امید واهی به ما دادید و نه شرایط رو تیره و تار کردید. چهارم هزینه های همکاری رو معقولانه ارائه کردید و در نهایت از طرف یکی از دوستان مورد اعتمادم معرفی شده بودید.

فرشاد. ن، متقاضی ویزای مهارتی استرالیا، ساب‌کلاس ۱۹۰

ویزایاب در ساری نمایندگی داشت و چون دیگر نیازی به رفت و آمد به تهران احساس نمی شد و از طرفی همکاران تیم ویزایاب درایران پیگر کارها بودند مشکلی احساس نشد.

عباس٫ ع، متقاضی ویزای مهارتی استرالیا از شهر آدلاید

به نظرم بیشترین عاملی که باعث میشه افراد شما را انتخاب کنند، حس مسئولیت و احساس اعتماده که به عقیده من باعث میشود کیفیت رسیدگی و پیگیری پرونده موکلین را بالا ببرد.

سعید. ج، متقاضی ویزای مهارتی، ساب‌کلاس ۱۸۹

کیفیت خدمات رسانی عالی و بی نظیر بود. خصوصا برخورد پرسنل محترم شرکت و در دسترس بودن همیشگی آنها که حتی در دوره مسافرت‌شان پیگیر پرونده ویزای من بودند. قطعا ویزا یاب را معرفی می‌کنم.

حمیدرضا. ک، متقاضی ویزای مهارتی، ساب‌کلاس ۱۸۹

در سايت‌های مختلف خيلی تحقيق كردم و تصميم گرفتم با ويزاياب كار كنم و مخصوصا اينكه ویزایاب در ايران دفتر دارد و سمينارهای خوبي هم برگذار ميكند. خدمات ویزایاب بسيار عالي و به موقع بود. حتما با افتخار ویزایاب را به سایرین معرفي کرده و مي‌كنم.

امید. ن، متقاضی ویزای سرمایه‌گذاری، ساب ‌کلاس ۱۸۸