سلام و وقت بخیر خدمت شما آقای دکتر احمدی
امیدوارم حالتون خوب باشه
با اینکه کمی دیر شده ولی خواستم ازتون صمیمانه تشکر کنم و احساسمو بیان کنم که بسیار بسیار بسیار خوشحالم
هم من هم احسان که بالاخره ما هم تونستیم با کمک شما به اقامت دایم استرالیا دست پیدا کنیم
خیلی خیلی بهمون سخت گذشت، امتحانهای مختلف رو دادیم هزینه های بسیار کردیم ولی خداروشکر خداوند روزنه ی امیدی برامون باز کرد و با راهنماییهای شما خوشبختانه موفق به اخذ این ویزا شدیم و بالاخره مشخص شد متعلق به کدام ناحیه ازین کره ی خاکی-آبی هستیم.
بسیار متشکرم از شما که صبورانه سوالات مارو پاسخ دادید و تیم خوبتون.
همیشه سرافراز باشید

پس از مشاوره تلفنی،اینترنتی و یا حضوری با هفت مشاور مهاجرتی،به چند دلیل ساده تصمیم به فعالیت با شما گرفتیم. اول برخورد شما بسیار دوستانه و محبت آمیز بود. دوم شرایط ما رو بصورت کاملا واقع بینانه بررسی کردید. سوم نه امید واهی به ما دادید و نه شرایط رو تیره و تار کردید. چهارم هزینه های همکاری رو معقولانه ارائه کردید و در نهایت از طرف یکی از دوستان مورد اعتمادم معرفی شده بودید.

فرشاد. ن، متقاضی ویزای مهارتی استرالیا، ساب‌کلاس ۱۹۰

کیفیت خدمات رسانی عالی و بی نظیر بود. خصوصا برخورد پرسنل محترم شرکت و در دسترس بودن همیشگی آنها که حتی در دوره مسافرت‌شان پیگیر پرونده ویزای من بودند. قطعا ویزا یاب را معرفی می‌کنم.

حمیدرضا. ک، متقاضی ویزای مهارتی، ساب‌کلاس ۱۸۹

به نظرم بیشترین عاملی که باعث میشه افراد شما را انتخاب کنند، حس مسئولیت و احساس اعتماده که به عقیده من باعث میشود کیفیت رسیدگی و پیگیری پرونده موکلین را بالا ببرد.

سعید. ج، متقاضی ویزای مهارتی، ساب‌کلاس ۱۸۹

ویزایاب در ساری نمایندگی داشت و چون دیگر نیازی به رفت و آمد به تهران احساس نمی شد و از طرفی همکاران تیم ویزایاب درایران پیگر کارها بودند مشکلی احساس نشد.

عباس٫ ع، متقاضی ویزای مهارتی استرالیا از شهر آدلاید