ویزایاب مجموعه ای از با سابقه ترین و موفق ترین وکلای مهاجرت رسمی و رجیستر شده در سازمان مهاجرت استرالیا، کانادا، نیوزیلند، امریکا و اغلب کشورهای اروپایی از جمله آلمان، اتریش، انگلستان، فنلاند، سوئد و قبرس جنوبی می باشد.

استاندارد بالای زندگی، رفاه عمومی و بالابودن شاخص‌های مختلف زندگی در کشورهای مذکور، موجب شده که عده زیادی از افراد در کشورهای مختلف، تمایل به مهاجرت به این کشورها داشته باشند. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، سالهای متوالی ارائه دهنده خدمات مهاجرت به ایرانیانی بوده است که قصد مهاجرت به کشورهای مختلف داشته اند و همچنان با انگیزه بیش از پیش به فعالیت خود در این زمینه ادامه می دهد.

از آنجایی که برای مهاجرت به هر کدام از کشورهای فوق چندین نوع ویزا وجود دارد، ویزایاب با توجه به سابقه درخشان وکلای رسمی مهاجرتی خود و به صورت تخصصی و برای افزایش اطمینان موفقیت پرونده ها، به صورت مجموعه ای از وکلای خبره خود، در پرونده های مهاجرتی استفاده می کند.

قانون مهاجرت و پروسه صدور ویزا ها، پروسه‌ای پیچیده است که مدام قوانین آن در حال تغییر می‌باشد. به همین دلیل انتخاب وکیل و مشاور امور مهاجرتی، یکی از مهم‌ترین تصمیمات شما برای مهاجرت و اخذ اقامت کشورهای فوق می‌باشد.

شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، با مدیریت دکتر سیروس احمدی عضو رسمی سازمانهای وکلا و نمایندگان مهاجرتی استرالیا و نیوزیلند، از سال ۲۰۰۸، خدمات حرفه‌ای و مشاوره‌های دقیق خود را در زمینه ویزاهای مختلف به افراد، سازمان‌ها، شرکت‌ها و خانواده‌های زیادی عرضه کرده است.

شرکت مهاجرتی ویزایاب، در اغلب ایالت‌ها و قلمروهای کشورهای استرالیا، کانادا، نیوزیلند، امریکا و اغلب کشورهای اروپایی از جمله آلمان، اتریش، انگلستان، فنلاند، سوئد و قبرس جنوبی فعالیت داشته و به مراجعین خود از کشورهای مختلف کمک کرده تا ویزای خود را با موفقیت به دست آورند.

از آنجا که تیم ویزایاب پرونده شما را فقط برای یک کشور بررسی نمی کند، متقاضیان با دادن اطلاعات اولیه خود به هر کدام از دفاتر تیم ویزایاب، می توانند شانس اخذ ویزای خود برای هر جای دنیا را به صورت شفاف و واقع بینانه بررسی کنند.

 

خدمات جانبی

خدمات شرکت امور مهاجرتی ویزایاب، فراتر از دریافت ویزا می‌باشد. شرکت ویزایاب به مشتریان خود کمک می‌کند که بعد از دریافت ویزا و ورود به کشورهای مقصد، با سهولت بیشتر و در زمانی کوتاه‌تر مستقر شده و در اموراتی هچون گشایش حساب‌بانکی، کارت‌ بیمه درمانی،‌ پیداکردن محل سکونت، انجام عملیات مالیاتی، ثبت نام دوره‌های زبان انگلیسی و سایر مسائل آموزشی به مشتریان خود ارائه خدمات می‌نماید.

شرکت ویزایاب در بعضی کشورهای مقصد در برخی رشته ها قادر به پیدا کردن کارفرما قبل از دریافت ویزا و مهاجرت می باشد.

 

تیم ویزایاب

تمامی کارمندان و اعضای شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، متعهدند که با پایبندی به منشور اخلاقی سازمان امور مهاجرتی کشورهای مقصد تنها در چهارچوب قانونی و اخلاقی حرفه خود فعالیت کرده و نهایت صداقت، احترام و پاسخگویی را در ارائه مشاوره‌ها و سایر خدمات مهاجرتی را در نظر داشته باشند.

اغلب کار کنان شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، با شرکت در سمینارها و کارگاه‌های آموزشی ادارات مهاجرت کشورهای مقصد که هر ساله برگزار می شود، در جریان آخرین تغییرات قوانین مهاجرتی قرار داشته و بصورت مداوم بانک اطلاعاتی خو را بروز نگه داشته تا بتوانند بهترین و مناسب‌ترین راه‌حل‌های مهاجرتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

 

میزان موفقیت

درصد بسیار بالایی از متقاضیانی که از خدمات شرکت مهاجرتی ویزایاب استفاده کرده‌اند، موفق به دریافت ویزاهای مورد نظر خود شده‌اند. دلیل این امر، تعهد ما به قبول «تنها» پرونده‌هایی است که از ابتدای کار، شانس قبولی بالایی دارند. کلیه اعضای تیم حرفه‌ای مشاوره‌ای شرکت مهاجرتی ویزایاب از وعده قبولی دادن به افرادی که شانس کمی در بدست آوردن ویزا دارند، همواره پرهیز کرده و در شروع پروسه ارزیابی پرونده هر متقاضی، نظر واقعی و صادقانه خود را درباره شانس موفقیت فرد اعلام می‌نمایند.

 

نکات مهم

شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، یک شرکت خصوصی است و متعلق به وزارت مهاجرت هیچ کشوری نمی‌باشد. شرکت ویزایاب صرفا راهنمای شما در پروسه اقدام جهت دریافت ویزا می‌باشد و صادر‌کننده ویزا نمی‌باشد. صدور ویزاها صرفا در اختیار و حوزه قانونی عملکرد «وزارت امور مهاجرتی کشورهای مقصد» می‌باشد. لطفا در نظر داشته باشید که رای نهایی صدور هر گونه ویزایی در اختیار «وزارت امور مهاجرتی کشور مقصد» می‌باشد.

کلیه اطلاعات این وب سایت صرفا جهت اطلاع‌رسانی از کلیات ویزا ها می‌باشد و نباید صرفا با اتکا بر مطالب مندرج در این وب‌سایت، نسبت به دریافت ویزا اقدام نمایید. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، توصیه می‌نماید که با تماس با یکی از دفاتر و شعبه های این شرکت، اطلاعات تکمیلی در زمینه پرونده خود را دریافت نمایید.