کشور استرالیا با توجه به عواملی اعم از تولید ناخالص ملی، توسعه انسانی و نرخ بیکاری جزء بهترین کشورهای دنیا برای زندگی شناخته شده است.کشورهایی مانند کشور استرالیا طرفداران بسیار زیادی دارد زیرا این کشورها علاوه بر زیبایی و توسعه بسیار خوبی که دارند بسیار هم مهاجرپذیر هستند. کشور استرالیا تمام ویژگی های مثبت اقتصادی و اجتماعی را برای زندگی دارد و افراد زیادی در همه جای دنیا به علت مزایای زندگی در این کشور متقاضی مهاجرت به استرالیا هستند. به همین علت سعی داریم در ادامه این مقاله به بررسی 5 شغل پردرآمد در استرالیا بپردازیم. در واقع آگاهی از بهترین مشاغل و وضعیت شغل ها در این کشور برای مهاجرین به استرالیا بسیار اهمیت دارد. به طور کلی مشاغل در استرالیا به دو دسته پزشکی و غیرپزشکی تقسیم‌بندی می‌شوند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

بررسی پردرخواست ترین مشاغل در کشور استرالیا
بعضی از افراد معتقد هستند که پر درخواست ترین مشاغل همان پر درآمد ترین آنها هستند اما باید بدانید که این موضوع در کشور استرالیا خیلی هم صحت ندارد. در کشور استرالیا موقعیت های کاری بسیار زیادی وجود دارد که درخواست های زیادی هم دارند اما این مشاغل جزء پردرآمدترین آنها به حساب نمی آیند. اگر در جدول موقعیت های شغلی در سال ۲۰۱۸ کشور استرالیا را بررسی کنیم متوجه می‌شویم که بیشترین مشاغل در حوزه سلامت و مراقبت های پزشکی قرار گرفتند. در ادامه به بررسی مشاغل موفق در کشور استرالیا می پردازیم.

  مشاغل موفق در استرالیا
کسانی که قصد مهاجرت به کشور استرالیا را دارند بهتر است حتما با مشاغل موفق در این کشور آشنا شوند. به طور کلی پروسه مهاجرت به استرالیا حدود یک تا سه سال طول می‌کشد. در این بین اطلاع از شرایط شغلی در این کشور به شما کمک بسیار زیادی می کند تا بتوانید انتخاب های هوشمندانه تری برای حضور در موقعیتهای شغلی خود در این کشور به دست آورید. طبق پیش بینی هایی که شده است تا سال ۲۰۲۲ کشور استرالیا به بیش از ۱۲ میلیون نفر نیروی کار نیاز دارد. حتماً قبل از انجام پروسه مهاجرت لیست بهترین مشاغل را در این کشور مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید انتخاب های آگاهانه تری داشته باشید و شغل رویایی خود را در بهترین کشور جهان بدست آورید. در ادامه به بررسی 5 شغل پردرآمد در کشور استرالیا می پردازیم.

5 شغل درآمدزا در استرالیا    
به طور کلی در کشور استرالیا مشاغل پردرآمد بسیار زیادی وجود دارد که این موقعیت های کاری بسیار تخصصی هستند و اگر می‌خواهید در آنها مشغول به کار شوید حتماً باید دانش و مدرک دانشگاهی داشته باشید. اگر شما در کشور ایران در حال تحصیل در رشته‌های تخصصی هستید و یا در حرفه خاصی تخصص خوبی دارید شانس شما در به دست آوردن کارهای پر درآمد در کشور استرالیا بالا می رود. در ادامه به بررسی این 5 شغل پردرآمد در استرالیا می پردازیم.

بررسی شغل جراحی به عنوان پردرآمدترین مشاغل در استرالیا
شغل جراحی
در کشور استرالیا و همانند دیگر کشورها جامعه جراحان در صدر پردرآمدترین مشاغل به حساب می‌آیند. به طور متوسط جراحان در طول یک سال حدود ۳۹۴ هزار دلار درآمد دارند که به عنوان موفق ترین شغل از لحاظ درآمدی در این کشور انتخاب شده است. در واقع سال‌های زیادی است که جراحان در صدر لیست ۱۰ شغل پردرآمد در کشور استرالیا قرار دارند که در زمینه های مختلفی جراحی می کنند.  البته باید بدانید که شغل جراحی دارای ریسک بالایی است و نیاز به دانش زیاد و تجربه بسیار خوب دارد. به طور میانگین تقریباً ۴۰۰۰ استرالیایی در این کشور مشغول به کار جراحی هستند.

2) متخصصان بیهوشی
متخصصین بیهوشی در مرتبه دوم را در لیست ۱۰ شغل پردرآمد در استرالیا دارند. آنها در این کشور از رفاه بسیار خوب یهم برخوردار هستند. البته زمانی که دوره پزشکی آنها تمام می شود فارغ التحصیلان حتماً باید به صورت کارآموزی به مدت یک سال در یک بیمارستان شناخته شده کار کنند.

3) پزشکان داخلی
رتبه سوم لیست ۱۰ شغل پردرآمد در استرالیا هم به پزشکان داخلی می رسد. اگر شما یک متخصص داخلی در این کشور باشید بازهم زندگی بسیار خوب و عالی می توانید برای خود و خانواده تان فراهم کنید، زیرا درآمد بسیار خوبی خواهید داشت.

4) مشاوران فعال در سرمایه گذاری
سرمایه گذاری هم از صنعت هایی است که جایگاه بسیار خوبی در کشور استرالیا دارد زیرا هر ساله  میلیاردها دلار در صنایع مختلف استرالیا سرمایه گذاری می شود.

5) حرفه روانپزشکی
یکی از بهترین مشاغل در استرالیا حرفه های روانشناسی است که از موفق ترین مشاغل در کشور استرالیا شناخته شده است. در واقع روانشناسان رتبه پنجم را در جدول بالاترین مشاغل درآمدزا دارند و درآمد آنها هم به صورت سالانه حدود ۲۱۰ هزار دلار است.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات خوب و مفیدی در مورد بهترین مشاغل برای کار در استرالیا به دست آورده باشید.