جدیدترین شرایط اخذ ویزای موقت و شهروندی استرالیا

در این مطلب سعی داریم تا درباره ویزای موقت و شهروندی استرالیا با شما صحبت کنیم. تا به حال در مورد ویزاها و نحوه شرایط آنها آشنا شده اید و اسامی و یا سابکلاس های ویزاهای استرالیا را مطالعه کرده و از طریق ما آشنا شده اید اما ما در این مطلب سعی داریم تا شما را با ویزاهای موقت و شهروندی استرالیا آشنا شوید. ما در این مطلب سعی داریم تا شما را با لیستی از ویزاهای موقت و شهروندی استرالیا آشنا کنیم.

از انواع لیست مربوط به ویزا های موقت استرالیا می توان به چند مورد مهم از ویزا های موقت و شهروندی استرالیا اشاره کرد که عبارتتند از :

 

(برای مطالعه هر کدام از ویزاهای زیر می توانید بر روی انها کلیک کنید)

 

1- ویزای موقت استرالیا در زمینه ویزای اسکیل استرالیا

2- ویزای موقت استرالیا در زمینه سرمایه گذاری  یا ویزای سرمایه گذاری استرالیا

3- ویزای موقت استرالیا برای والدین ( ویزای والدین استرالیا )

4- ویزای موقت استرالیا از طریق ازدواج ( ویزای ازدواج و نامزدی استرالیا )

5- ویزای موقت استرالیا از طریق اخذ اقامت موقت استرالیا برای گردشگری و توریستی ( ویزای گردشگری و توریستی استرالیا )

6- ویزای موقت استرالیا از طریق تحصیل و دانشجو شدن در دانشگاه های استرالیا ( ویزای تحصیلی استرالیا )

مواردی که در بالا به آنها اشاره شد از جمله ویزاهای مربوط مطرح و نامدار در حوزه اخذ ویزاهای موقت و شهروندی استرالیا هستند.

 

شرایط دریافت ویزای موقت استرالیا

شرایط دریافت ویزای موقت استرالیا در هر سال با توجه به قوانین جدید مهاجرتی، دستخوش تغییراتی می شود. این نوع ویزا ممکن است برای متقاضی ویزای تحصیلی و دانشجویی، ویزای کار، ویزای ازدواج، ویزای کار آفرینی، ویزای سرمایه گذاری و یا ویزای تورستی صادر شود. در برخی از این اونواع ویزای موقت، امکان تبدیل به ویزای موقت وجود دارد و در برخی دیگران چنین شرایطی فراهم نیست. اکثر افرادی که با ویزای کار یا ویزای سرمایه گذاری به استرالیا مهاجرت می کنند، تمایل به تبدیل ویزای موقت خود به ویزای دائم دارند. این افراد با اقامت دائم، می توانند برای دریافت شهروندی استرالیا اقدام کنند و از مزایای شهروندی استرالیا بهره مند شوند.