ویزای سرمایه گذاری استرالیا | ویزای 188 استرالیا | ویزای ساب کلاس 188 استرالیا
ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ویزای ساب کلاس 188 استرالیاویزای 188 استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا یا ویزای 188 استرالیا یا ویزای ساب کلاس 188 استرالیا، یک ویزای 4 ساله برای افرادی است که مایل به سرمایه گذاری 5 میلیون دلار استرالیا در این کشور هستند. این یکی از جریان های ویزای نوآوری و سرمایه گذاری استرالیا در ساب کلاس 188 بیزینس و ویزای بیزینس است.

مدت و شرایط ویزای سرمایه گذاری استرالیا یا ویزای 188 استرالیا

این ویزای موقت 4 ساله است. پس از گذشت 4 سال سرمایه گذاری در استرالیا ، می توانید از طریق ویزای نوآوری و سرمایه گذاری (اقامت) زیر کلاس 888 برای اقامت دائم اقدام کنید.

برای 4 سال گذشته شما باید حداقل 40 روز در سال را در ویزای سرمایه گذار مهم خود بگذرانید و از طرف یک دولت ایالتی یا قلمرو حمایت کنید تا بتوانید ویزای فرعی دائمی 888 را بدست آورید.

تمدید 2 ساله امکان پذیر است و می توانید دو بار SIV خود را تمدید کنید.

آیا در استرالیا یا خارج از کشور درخواست می کنم؟

هنگام تسلیم درخواست خود می توانید در استرالیا یا خارج از کشور باشید.

اگر در استرالیا هستید ، باید ویزای اساسی یا ویزای Bridging A ، B یا C داشته باشید.

برنامه ها فقط از طریق سیستم SkillSelect می توانند بصورت آنلاین ارسال شوند.

دولت / سرزمین / نامگذاری AusTrade برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا

این ویزا فقط در دسترس متقاضیانی است که توسط یک کشور استرالیا یا دولت سرزمین یا توسط AusTrade نامزد شده اند.

الزامات ویزای 188 استرالیا

بر خلاف دیگر دسته بندی های مهاجرت تجاری ، محدودیت سنی بالای این نوع ویزا وجود ندارد.

برای اعطای ویزا ، متقاضیان باید حداقل 5 میلیون AUD سرمایه گذاری در “سرمایه گذاری مؤثر” انجام دهند. “سرمایه گذاری مؤثر” برای اهداف ویزای سرمایه گذار مهم باید از این موارد تشکیل شود:

حداقل 500000 دلار در سرمایه گذاری و رشد سرمایه های خصوصی که در شرکت های نوپا و شرکت های خصوصی کوچک سرمایه گذاری می کنند

حداقل 1.5 میلیون دلار بودجه مدیریت شده تأیید شده برای سرمایه گذاری در شرکت های نوظهور که در بورس اوراق بهادار استرالیا قرار دارند.

سرمایه گذاری متعادل حداکثر 3 میلیون دلار صندوق مدیریت شده که ممکن است در طیف وسیعی از دارایی ها ، از جمله شرکت های دارای فهرست ASX ، اوراق قرضه شرکت ها یا اسکناس های استرالیا ، سالیانه ها و املاک و مستغلات تجاری سرمایه گذاری کند.

مهاجرت در تجارت می تواند بسیار پیچیده باشد و حتی تعیین اینکه شانس لازم برای کسب مدرک را دارید می تواند مشکل باشد. علاوه بر این ، شما ممکن است بتوانید در تعدادی از مقوله های مختلف مهاجرت در کسب و کار شرکت کنید.

اگر مایل هستید که صلاحیت احتمالی شما برای مهاجرت تجاری را بررسی کنیم یا اگر مایل هستید که ما را در استفاده از درخواست خود یاری کنیم ، می توانید از طریق وب سایت ما مشاوره رزرو کنید. سپس ما ارزیابی مقدماتی جامع درباره صلاحیت احتمالی شما برای مهاجرت مشاغل را برای شما ارائه خواهیم کرد و می توانیم بهترین راه برای پیشبرد برنامه خود را با شما بحث کنیم.

نوآوری و سرمایه گذاری در تجارت استرالیا – موقت / فرعی 188 ویزای موقت نامزد ایالتی است که به مدت چهار سال معتبر است. این یک مسیر اقامت دائم ، از طریق ویزای نوآوری و سرمایه گذاری (دائمی) (زیر کلاس 888) است.

نوع دیگر ویزای تجاری ویزای نوآوری و سرمایه گذاری استرالیا نوعی تجارت موقت است. این ویزای سرماایه گذاری استرالیا به مردانی که می خواهند در استرالیا مشاغل جدیدی راه اندازی کنند، داده می شود. آنها همچنین می توانند به افرادی که می خواهند یک تجارت در این کشور را مدیریت کنند یا می خواهند در یک تجارت استرالیا سرمایه گذاری کنند ، داده شود. این ویزا می تواند راهی برای اقامت دائم استرالیا باشد.

جریان ویزای سرمایه گذاری استرالیا Business Innovation برای افرادی است که می خواهند یک تجارت جدید یا موجود در استرالیا را در اختیار داشته و مدیریت کنند.

جریان سرمایه گذار برای افرادی است که می خواهند حداقل یک میلیارد و 500 میلیون دلار سرمایه در یک ایالت یا قلمرو استرالیا انجام دهند و می خواهند بعد از بلوغ سرمایه گذاری اصلی ، فعالیت تجاری و سرمایه گذاری را در استرالیا حفظ کنند.

جریان قابل توجه سرمایه گذار برای افرادی است که مایل به سرمایه گذاری حداقل 5 میلیون AUD برای اجرای سرمایه گذاری در استرالیا هستند و می خواهند پس از بلوغ سرمایه گذاری اصلی، فعالیت تجاری و سرمایه گذاری را در استرالیا حفظ کنند.

نوآوری در تجارت مربوط به ویزای 188 استرالیا

مالکانی که می خواهند تجارت خود را در خارج از کشور جابجا کنند یا یک تجارت جدید در استرالیا جنوبی ایجاد کنند

سرمایه گذاری در تجارت مربوط به ویزای سرمایه گذاری استرالیا

سرمایه گذاران موفق یا صاحبان مشاغل مایل به مدت حداقل 4،500،000 دلار AUD در استرالیا جنوبی به مدت چهار سال

انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا

در اینجا به مورد در مورد انواع ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا اشاره می شود که عبارتند از :

 • ویزاهای موقت 4 ساله ساب کلاس 188 استرالیا ( قابل تبدیل به ویزای اقامت دائم)
 • ویزای اقامت دائم ساب کلاس 132 استرالیا
 • ویزای اقامت دائم ساب کلاس 888 استرالیا که مرحله دوم ویزای 188 استرالیا می باشد. ویزاهای 890 استرالیا ( ویزای اقامت دائم مستقل بوده) و ویزای ساب کلاس 892 استرالیا نیز ویزای اقامت دائم اسپانسری ایالتی استرالیا می باشد که همچنان کماکان برای کسانی که با ویزاهای تجاری قبلی وارد استرالیا شده اند موجود است

ویزای ۱۸۸ سرمایه گذاری استرالیا

You May Also Like

25 thoughts on “ویزای ۱۸۸ سرمایه گذاری استرالیا

 1. Please let me know if you’re looking for a writer for your
  blog. You have some really great posts and I believe I would
  be a good asset. If you ever want to take some of the
  load off, I’d absolutely love to write some content for your blog in exchange for a link
  back to mine. Please shoot me an email if interested. Cheers!

Leave a Reply

Your email address will not be published.