محدودیت های مسافرت های هوایی برای مهاجرت به استرالیا

مسافرت های هوایی به استرالیا

اعمال محدودیت های مسافرت های هوایی برای مهاجرت به استرالیا در شرایط پاندمیک جهانی ویروس کرونا

از 23:59 AEDT در تاریخ 28 مارس 2020  (9 فروردین 1399) ، تمام افرادی که وارد استرالیا می شوند، باید به مدت 14 روز با امکاناتی که برای آنها تعیین می شوند (به عنوان مثال ، یک هتل) در قرنطینه به سر ببرند. کسب اطلاعات بیشتر در سایت مهاجرت کشور استرالیا

صنعت هواپیمایی

از 2100 AEDT 20 مارس 2020 ، کارکنان شرکت هواپیمایی باید اطمینان حاصل کنند که تنها مسافرانی که سالم و عاری از هر گونه بیماری هستند جهت پرواز به استرالیا سوار هواپیما می شوند.

در صورت امكان، از سیستم پردازش مسافر پیشرفته استرالیا برای جلوگیری افزایش قیمت بلیط های هواپیمایی برای سایر مسافران استفاده می شود.

دولت استرالیا به تمام پیام های تایید برای سوار شدن که شرکت های هواپیمایی دریافت می کنند، احترام می گذارند.

خطوط هوایی باید با مرکز عملیات مرزی استرالیا در رابطه با ان دسته از مسافرانی که واجد شرایط مسافرت و پرواز به کشور استرالیا نیستند تماس بگیرند.

خدمه هواپیمایی (از جمله خدمه مدیواک Medivac (دکترهای درگیر با ویروس کرونا) )  از محدودیت های مسافرتی معاف هستند.

به خدمه هواپیمایی توصیه می شود که در امور مربوط به چادرها، از وسایل حمل و نقل اختصاصی و جلوگیری از توقف در فضای شلوغ عمومی، مراقبت های ویژه ای داشته باشند.

خدمه هواپیمایی باید بر روی علائم نظارت داشته باشند و در صورت بیماری پرواز نکنند. این شامل سایر افراد (خدمه خاموش) است که به عنوان مسافر هواپیما برای جابجایی در مکان دیگری در حال مسافرت هستند. روند مشابه برای این گروه به عنوان خدمه در حال تغییر نیز دنبال می شود.

خدمه هواپیمایی موظفند در صورت ورود به استرالیا، تا زمان پرواز بعدی کار خود، در محل اسکان خود در قرنطینه باشند.

پرسش و پاسخ در رابطه با مهاجرت به کشور استرالیا

محدودیت مسافرت های هوایی برای مهاجرت به استرالیا

You May Also Like