??استرالیا?? محبوب ترین مقصد میلیونر های مهاجر?

?بر اساس گزارش “مهاجرت میلیونرها در سال ۲۰۱۵”، شهروندان خیلی ثروتمند ??چین، ??اروپا، ??بریتانیا، ??ایالات متحده و ??جنوب آفریقا به طور فزاینده ای از کشورهای خود خارج می شوند تا پناهگاهی امن برای منابع مالی و شیوه ی زندگی خود پیدا کنند.
??سیدنی با ورود ۴۰۰۰ و ??ملبورن با ۳۰۰۰ میلیونر در سال ۲۰۱۵، به عنوان مقصد اصلی میلیونرها نام گرفته اند و به ترتیب، مجموع خود را به ۹۵,۴۰۰ و ۶۶,۸۰۰ رسانده اند.
سایر شهرهای ??استرالیا چون پرت، گلد کست، بریسبن، نوسا و سان شاین کست نیز توسط ثروتمندانی با دارایی خالص حداقل ۱ میلیون دلار آمریکا (بجز دارایی موجود در کشور خودشان)، به عنوان مقصدهای محبوب یاد شده اند.

??پاریس، ??رم، ??اشیکاگو و ??آتن، شهرهایی با بیشترین خروج میلیونر بوده اند. گزارش مدعی است که ??پاریس به دلیل رشد تنش های مذهبی / نژادی با مهاجرت ۱۰,۰۰۰ میلیونر در سال گذشته، رکورد دار این مسئله می باشد. دیگر شهر ها نیز با دلایل شبیه به ??پاریس و همچنین رشد میزان جرایم و شرایط رو به وخامت اقتصادی، با مسئله ی مهاجرت ثروتمندان مواجه شده اند.
به طور کلی، ??استرالیا به عنوان برترین کشور برای مهاجرت میلیونرها، در سال ۲۰۱۵، بالاتر از ??ایالات متحده، ??کانادا و ??اسرائیل قرار گرفته است. ??فرانسه نیز در ابتدای لیست مهاجرت میلیونرها و به دنبال آن ??چین، ??ایتالیا، ??هند و ??یونان قرار گرفته اند.

گزارش اظهار داشته است که میزان بالای مهاجرت میلیونر ها از ??فرانسه قابل توجه می باشد: “??فرانسه به شدت تحت تأثیر رشد تنش های مذهبی بین م?سیحیان و ?مسلمانان قرار گرفته است، به خصوص در مناطق شهری. ما معتقدیم با رشد این تنش ها، مهاجرت میلیونرها نیز از ??فرانسه در دهه ی پیش رو، افزایش پیدا خواهد کرد.” گزارش هشدار می دهد که تنش های مشابه در سایر کشورهای اروپایی مثل ??بلژیک، ??آلمان، ??سوئد و ??بریتانیا نیز در حال ظهور می باشد.

?New World Wealth: Millionaire Migration in 2015 Report

کانال مهاجرتی تلگرام

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *