نظر به مسائل و مشکلات سیاسی پیش آمده در رابطه با سیاست های مهاجرتی رئیس جمهور جدید امریکا، در رابطه با ویزاهای کشور امریکا و افرادی که قصد عزیمت به کشور امریکا دارند، چه بصورت توریستی، دانشجویی و یا مهاجرت دائم، مراکز مهاجرتی نظیر این مرکز راهکار جدید مهاجرت تضمینی به امریکا را برای اطمینان بخشیدن به متقاضیان اخذ ویزای اقامت امریکا ایجاد نموده اند.

تیم مهاجرتی این مرکز که سابقاً فقط در زمینه تهیه و تنظیم بیزنس پلن و ثبت بیزنس و ارسال پرونده توسط وکیل مهاجرتی به اداره مهاجرت فعالیت داشت، با هماهنگی با کارگزاران و کارشناسان سرمایه گذاری رسمی دولتی که اسامی آنها را می توانید در وب سایتهای دولتی امریکا مشاهده کنید، برنامه مهاجرت تضمینی به امریکا را تهیه و تنظیم کرده اند که از ضریب اطمینان بسیار بالایی برخوردار است.

این اطمینان باعث شد که اعلام کنند قادرند بصورت ۱۰۰% برای افرادی که شرایط مناسب را دارند، ویزا اخذ کنند.

شرایط مهاجرت تضمینی به امریکا

ویزایاب، کل مبلغ توافق شده را بصورت چک سه ماهه دریافت می کند و در ابتدا نیاز به پرداخت هیچ وجهی نمی باشد. در صورتیکه تمامی شرایط اعلام شده را داشته باشید، معمولاً پس از حدود سه ماه، اداره مهاجرت امریکا تائیدیه ویزای شما را صادر میکند. زمانی که ویزای شما تائید شد، چک شما نقد می گردد.

لازم به ذکر است، اگر متقاضی به هر دلیلی که مربوط به شخص خودش می شود مردود شد، شامل تضمین مهاجرت به امریکا نمی شود.

مواردی که شمال تضمین مهاجرت به آمریکا نمی شود:

  • ارائه اظهارات خلاف واقعیت
  • رضایت بخش نبودن سوابق گذشته متقاضی
  • عدم شرکت در مصاحبه
  • بیان صحبت هایی که نباید مطرح شود و یا بالعکس.

کارشناسان ما راهنمائی های لازم را در خصوص مصاحبه به متقاضی خواهند داد و معمولاً مردود شدن در مصاحبه احتمالش بسیار اندک می باشد. اگر مراتبی را که ما ارائه می کنیم، رعایت شود، مشکلی پیش نمی آید.

شرایط ویزای E2

طبق قوانین امریکا برای این نوع ویزا شما باید یک بیزنس خریداری کنید و سپس ویزا صادر می شود.

اگر بعد از خرید بیزنس، ویزا صادر نشد چه اتفاقی می افتد؟

در این طرح، تیم مهاجرتی به صاحب و فروشنده بیزنس، ۱۰ درصد بالاتر از قیمت پیشنهاد می کند، مشروط بر اینکه هزینه بیزنس را بعد از صدور ویزا دریافت کند. بنابر این متقاضی در صورتی که ویزا مورد تائید قرار گرفت، هزینه بیزنس را پرداخت می کند.

در گذشته یکی از دلایلی که متقاضیان از این نوع ویزا استقبال نمی کردند، ریسک بالای این ویزا بود و هزینه بالای وکیل که قابل استراد هم نبود. ولی با این طرح، متقاضیان هیچ ریسکی نمی کنند و در صورت عدم صدور ویزا، حتی یک دلار هم ضرر نخواهد کرد. بنابر این شما هیچ ریسکی نخواهید کرد.