تحصیل در استرالیا – مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

تحصیل در استرالیا سکوی پرتاب نسل آینده , استرالیا با داشتن دانشگاه های معتبر و سطح علمی بالا به درستی می تواند با برترین دانشگاه های دنیا و بین المللی رقابت کند و مقام سوم جهان را بعد از آمریکا و انگلیس به خود اختصاص دهد, و همین طور سالانه از سراسر دنیا به نو آوری و اختراعات مردمان استرالیا وابسته هستند و نیز 14 نفر از این کشور برنده جوائز نوبل بوده اند را به جهان شناسانده اند.

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

استرالیا با پذیرش تحصیلی از سراسر نقاط جهان، دانشجویانی با فرهنگ های مختلف را گرد هم می آورند تا به آنها یادآور شوند که با وجود چند ملیتی بودن آنها می توانند بدون هیچ گونه مشکلی در یکی از کشور های برتر دنیا به راحتی تحصیل کنند و بهترین تجارب را در زمینه علمی،آموزشی بدست آورند و حتی پس از اخذ مدرک تحصیلی اقامت این کشور را بدست آورند.

  مزایای تحصیل در کشوراسترالیا

تحصیل در استرالیا به دانشجویان این امکان را می دهد که به طور قانونی 20 ساعت در هفته در کنار تحصیلشان کار کنند که تا حدودی هزینه های شما را در استرالیا تآمین میکند البته این مستلزم این نمی باشد که شما توان پرداخت هزینه های دانشگاهی را داشته باشید.

تحصیل در استرالیا این اجازه را به متقاضی می دهد که پس از پایان یافتن دوره تحصیل اقامت خود را به ،اقامت دائم تبدیل کنند و در واقع برای شما ویزایی صادر می شود که بتوانید پس از تحصیل کار مناسب خود را پیدا نمایید.

برای تحصیل در استرالیا نمره زبان آیلتس 5. 6 آکادمیک در هر بند 6 نیز الزامی می باشد ( البته این بسته به دانشگاهی که شما را می پذیرد ممکن هست تغییر کند وحتی بیشترهم شود و همین طور اگر متقاضی به مدت 2 سال در یک مؤسسه یا دانشگاه انگلیسی زبان مورد تآیید دانشگاه های استرالیا  درس خوانده باشد از این قسمت معاف می گردد)

هزینه تحصیل در استرالیا

متقاضیان محترم قیمت هایی که در زیر برای شما گذاشته شده است صرفا جهت اطلاع برای محاسبه هزینه های تحصیلی و حداقل قیمت ها می باشد بنابراین ممکن است با توجه به ایالت و سبک زندگی شما این قیمت ها کمی متفاوت باشد.

دوره های دبیرستان: حداقل 18000 دلار استرالیا در سال

دوره های کارشناسی: حداقل  25000 دلار استرالیا در سال 

دوره های کارشناسی ارشد: حداقل 35000 دلار استرالیا در سال

دوره های پزشکی و زیر مجموعه های آن : حداقل 45000 دلار استرالیا در سال

و همین طور هزینه های زندگی از قبیل : خوابگاه، خورد و خوراک، حمل و نقل، تلفن و مسکن… حداقل در سال 21000 دلار استرالیا می باشد.( متقاضیان گرامی خاطر نشان می شود که هزینه های زندگی و تحصیل در استرالیا بنابر ایالت، شهری که تصمیم به سکونت در آن را دارید و همین طور نحوه زندگی شما کاملا متفاوت میباشد و ما نیز حداقل قیمت ها را جهت اطلاع شما علاقمندان به تحصیل در استرالیا اعلام کرده ایم .)

در نظر داشته باشید که هزینه بیمه های دانشجویی متقاضی و حتی اعضای خانواده او از این هزینه ها مجزا و اجباری می باشد.

مدت زمان اخذ پذیرش تحصیل استرالیا

مدت زمان اخذ پذیرش برای دانشجویان در مقطع های تحصیلی و دانشگاه ها متفاوت میباشد که این مدت زمان برای پروسه های عادی حداقل 6 هفته و در مقطع دکترا حداقل 3 الی 4 ماه میباشد . در صورتی که علاقه مندید شرایط شما برای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل مورد بررسی کارشناسان ما قرار گیرد لطفا در ساعات اداری 9 الی 17 با ما تماس بگیرید