ویزای EB5 امریکا

EB5

پر طرفدارترین روش مهاجرتی مطمئن به امریکا

دلائلی که  این نوع مهاجرتی را نسبت به سایر انواع ویزای مهاجرتی متمایز ساخته .

بدون نیاز

به مدرک دانشگاهی

به مهارت زبان انگلیسی

به سابقه مدیریت

اخذ گرین کارت پس از دو سال و درخواست اقامت بعد از پنج سال

نوع ویزا : مهاجرتی ، منجر به گرین کارت و گذرنامه

 

(حداقل یک سال و نیم  حداکثر ۳ سال )

شرایط: سرمایه گذاری ۱ میلیون دلار در شهرهای بزرگ و ۵۰۰ هزار دلار در شهرهایی گه آمار بیکاران آن بالا باشد

زیر بنای این قانون مهاجرتی که در سال ۱۹۹۰ در کنگره امریکا  به مدت محدودی برای جذب سرمایه های خارجی به تصویب رسید که باعث شد هر ساله بالغ بر ۱۰۰۰۰ سرمایه گذار خارجی تحت این نوع سرمایه گذاری به همراه تمامی اعضای خانواده  موفق به اخذ گرین کارت شده و در امریکا اقامت کنند.

طبق این قانون سرمایه گذار باید  مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ دلار  و در مناطق محروم با نرخ بیکاری بالا به میزان ۵۰۰۰۰۰ دلار سرمایه گذاری مینماید .

سرمایه گذار باید این سرمایه را بصورت کاملا قانونی و  کاملا شفاف بدست آورده  باشد، از قبیل سود حاصل از معاملات ملکی، ارث، حقوق و پاداش، حق الزحمه فروش و امثالهم. سرمایه گذار میباست کاملا بر دارایی خود کنترل داشته و ریسک های احتمالی ناشی از سرمایه گذاری خود را پذیرا باشد ( لازم به ذکر است که این مرکز مهاجرتی  با بهره گیری از وکلا ی مجرب با بیش از ۳۵ سال سابقه وکالت و متخصصین امور مالی و یرمایه گذاری اداره مهاجرت امریکا  و مشاورین خود قادر است تا بهترین مراکز منطقه ای را به شما معرفی نماید و یا در خرید بیزنس های قابل اعتماد شما را یاری کرده و ریسک سرمایه گذاری شما را یه حداقل برساند)

سرمایه گذار میبایستی حداقل ۱۰ نفر شهروند امریکا را بکار بگمارد

دوره اعتبار این  قانون و اخذ گرین کارت آمریکا از طریق سرمایه گذاری تا کنون سه بار به پایان رسید و تمدید شد و باز مجددا ممکن است به پایان  تمدید این قانون منوط به تصویب کنگره آمریکا است.

با حضور آقای ترامپ ، رئیس جمهور جدید امریکا امکان تغییر این قانون بسیار محتمل است ،لذا تقاضا میشود در صورتیکه تمایل به انجام اینکار دارید هر چه سریعتر اقدام کنید

مکان انتخابی شما برای شروع زندگی در آمریکا به هیچ عنوان ارتباطی با محل قرار گرفتن پروژه شما ندشته و میتواند در هر محل مناسب برای شما و خانواده باشد . شما قادرید هر ایالت و هر شهری را انتخاب کنید  سرمایه گذاران به هیچ عنوان نیازی به حضور روزانه  در بیزنس خود را نداشته  و میتوانند آزادانه در هر کجای خاک ایالات متحده آمریکا زندگی نمایند.

همانطور که ملاحظه میفرمائید  انتخاب پروژه موفق یکی از اصلی ترین رکن های  مهاجرت شما به آمریکا محسوب میگردد لذا خواهشمندیم که در این راه از مشاورین متخصص ما بهره بگیرید تا در آینده به این سرمایه گذاری افتخار کنید.

خدماتی که این مرکز  در اختیار شما قرار میدهد

–          دریافت اطلاعات اولیه مبنی بر شایستگی سرمایه گذار برای شرکت در پروژه
–          ارائه اطلاعات تکمیلی به متقاضی در مورد پرونده ها و شرایط  پیشرفت کار
–          یافتن پروژها و بیزنس های  مناسب و ارائه آن به متقاضی

–          ثبت شرکت در صورت نیاز

–          انتخاب پروژه برتر توسط متقاضی از بین پروژه های ارائه شده

–          افتتاح حساب بانکی

   
–          واریز مبلغ سرمایه گذاری به صورت کلی و یا به صورت ۲ مرحله ای به حساب امانی توسط سرمایه گذار
 
–          پس از تکمیل تمامی مدارک ،وکیل مهاجرتی این شرکت و یا وکیل مورد اعتماد سرمایه گذار، فرم USCIS مربوطه را ارسال مینماید.

–          تکمیل پکیج وزارت امور خارجه و پرداخت هزینه های مصاحبه و انگشت نگاری
–          تعیین وقت مصاحبه حضوری برای متقاضی در یکی از سفارتهای آمریکا در منطقه
 

پس از قبولی در مصاحبه، متقاضی گرین کارت مشروط ۲ ساله را دریافت میدارد.