ویزای کار اقامت دائم کشور جذب نیروهای ماهر و متخص است.  قطعا در این میان افرادی که کارفرمای مشخصی دارند خیلی سریع تر و آسان تر نسبت به افرادی که کارفرما مشخصی ندارند، ویزای کار دائم استرااسترالیا دارای موقعیت های بسیار خوب و مناسبی است که می تواند آینده ای بهتر و برای شما رقم بزند اگر شما هم تمایل دارید به این کشور مهاجرت کنید، می توانید از طریق یکی از سریع ترین راه های اقامت که همان ویزای کار است اقدام کنید.  البته باید بدانید که ویزای کار خود دارای انواع مختلفی است که افراد باید بر مبنای شرایط خود یکی از آنها را انتخاب کند. استرالیا دارای نظام اقتصادی و امکانات رفاهی بسیار خوبی است زیرا زیر نظر بریتانیا اداره می شود. همین موضوع باعث شده است تا بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا این کشور را برای زندگی و مهاجرت نسبت به دیگر کشورها ترجیح دهند. شرایط خاصی برای ویزای کار استرالیا وجود دارد و افراد باید بتوانند حداقل امتیاز برای مهاجرت به کشور استرالیا را به دست آورند. در ادامه این مقاله سعی داریم به بررسی ویزای کار استرالیا و محدودیت سنی برای ویزای کار در این کشور بپردازیم.

بررسی ویزای کار استرالیا
همان طور که در قسمت بالاتر هم توضیح داده ایم، ویزای کار استرالیا دارای انواع مختلفی است که به طور کلی به دو دسته ویزای کار اقامت موقت و ویزای کار اقامت دائم تقسیم بندی می‌شوند.
آشنایی با ویزای کار اقامت موقت
بسیاری از افرادی که در فکر مهاجرت به کشور استرالیا هستند در مراحل اولیه از طریق ویزای موقت اقدام می‌کنند، البته هدف آنها در نهایت تبدیل ویزای موقت به ویزای دائم است. ویزای کار قانونی فقط به افرادی تعلق می‌گیرد که شرایط و مدارک لازم را داشته باشند که در ادامه در مورد ویژگی های این متقاضیان صحبت می‌کنیم.
متقاضیانی که از سمت اقوام خود اسپانسری دریافت کرده اند.
2)  متقاضیانی که می خواهند در شهرهای کم جمعیت استرالیا اقامت داشته باشند.
افرادی که در یک زمینه ای متخصص و حرفه ای هستند.
افرادی که از دانشگاه های خوب و خاص فارغ التحصیل شده اند.

بررسی ویزای کار اقامت دائم استرالیا
لیا را دریافت می کنند. البته باید بدانید که مدرک زبان، سوابق کاری، مدرک تحصیلی و حتی شرایط سنی در دریافت ویزای کار استرالیا بسیار موثر است در نتیجه افرادی که امتیاز بیشتری دست آورند شانس بسیار بیشتری هم برای دریافت اجازه کار و اقامت در این کشور دارند.

چه شرایطی برای درخواست ویزای کار استرالیا وجود دارد؟
افراد برای اینکه بتوانند ویزای کار استرالیا ۲۰۲۱ را به دست آورند حتماً باید شغل مورد نظر آنها در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا وجود داشته باشد. همچنین وجود شرایطی که در  ادامه برای شما توضیح میدهیم هم اجباری است.
افراد متقاضی حتما باید دارای شرایط جسمی و روحی خوبی باشند.
تسلط کافی به خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن زبان انگلیسی داشته باشند.
سوابق بسیار خوب و مناسب در رابطه با شغل درخواستی خود داشته باشند.
مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری را به طور کامل ارائه دهند.

نگاهی به سیستم امتیاز بندی ویزای کار استرالیا
توجه داشته باشید که کشور استرالیا دارای سیستم امتیاز بندی ویزای کار است که بر این اساس افرادی که دارای بیشترین امتیاز باشند شانس بیشتری هم برای دریافت ویزای کار خواهند داشت. همانطور که قبلا توضیح داده‌ایم شرایط سنی می تواند امتیاز شما را بالا و پایین بیاورد. قطعاً متقاضیانی که دارای سن کمتر از ۴۵ سال هستند شانس بیشتری برای دریافت ویزای کاری خواهند داشت. در این بین متقاضیانی که در محدوده سنی ۲۵ تا ۳۵ سال هستند بیشترین امتیاز سنی را دریافت خواهند کرد . توجه داشته باشید که حداقل امتیاز برای ویزای کار استرالیا عدد ۶۵ است.افرادی که در محدوده سنی ۱۸ تا ۲۴ سال هستند هم ۲۵ امتیاز از شرایط سنی خود دریافت می‌کنند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری به شما بدهیم. دیگر امتیاز ها برای ویزای کار استرالیا مربوط به مدرک زبان انگلیسی، سابقه کاری و … است . توجه داشته باشید که هزینه دریافت ویزای کار استرالیا با توجه به نوع ویزای شما متغیر است و نمی توان عدد ثابتی برای آن بیان کرد این تنها شامل هزینه ترجمه رسمی مدارک تحصیلی هستند. برای تعیین دقیق هزینه ویزای کار استرالیا می توانید به سایت اداره مهاجرت استرالیا مراجعه کنید البته هزینه های جانبی هم در این زمینه وجود دارد که باید پرداخت شوند از جمله این گزینه‌ها می‌توان به ارزیابی مدرک تحصیلی و شغلی متقاضیان به واسطه سازمان های مورد تایید دولت استرالیا اشاره کرد که باز هم هزینه در این خصوص هم متفاوت هستند. به طور کلی برای آگاهی از شرایط ویزای کار استرالیا و هزینه های مربوطه می توانید از وکلای مهاجرتی که تخصص کافی دارند مشورت بگیرید.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات خوب و مفیدی به دست آورده باشید.