ویزای کاری استرالیا دارای طرفداران بسیار زیادی است و افراد برای اخذ این ویزا بسیار تلاش می کنند. میخواهیم ببینیم چه چیزهایی باعث شده است تا کشور استرالیا در این حد در بین متقاضیان محبوب شود؟ شرایطی مانند وضعیت خوب و امنیت اقتصادی، رشد مثبت کسب و کارها و ایجاد فرصت های شغلی بسیار مناسب، آب و هوای مناسب و … همگی باعث شده اند تا کشور استرالیا به محبوب ترین کشورها تبدیل شود. کسانی که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند کشور استرالیا را در اولویت خود قرار می‌دهند و یا حداقل آن را در یکی از کشورهای مورد انتخابی خود می گذارند تا شانس خود را برای اقامت به این کشور امتحان کنند. اداره مهاجرت استرالیا هم هر ساله لیستی از مشاغل مورد نیاز خود را در سایت قرار می‌دهد تا از نیروهای متخصص و حرفه ای دعوت کند. در واقع باید بدانید که ویزای کار استرالیا در نهایت باعث اقامت دائم شما در این کشور می‌شود. در نتیجه اگر شما قصد مهاجرت و زندگی دائمی در کشور استرالیا را دارید می توانید در ابتدا از طریق ویزای کاری درخواست خود را ارسال کنید اما باید بدانید که ویزای کار استرالیا خود دارای شرایط و ضوابط خاصی است. هرکسی به همین راحتی ها نمی‌تواند موفق به اخذ آن شود. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به بسیاری از سوالات شما در مورد ویزای کار استرالیا پاسخ دهیم.

  چگونگی درخواست ویزای کار استرالیا
توجه داشته باشید که ویزای کاری استرالیا هم خود دارای انواع مختلفی است و شما باید با توجه به شرایط خود یکی از انواع این ویزاهای کاری را انتخاب نمایید در نهایت نوع قامت هم بسته به ویزای کاری شما متفاوت است. اگر می خواهید شرایط گرفتن ویزای کار استرالیا آشنا شوید حتماً باید در جدول امتیاز بندی ویزای کار را که بر پایه عواملی مانند تحصیلات، مدرک زبان، سابقه کاری و … است را بررسی کنید با این ارزیابی ها باید بتوانید حداقل امتیاز مورد نیاز برای اخذ ویزای کار استرالیا که ۶۵ است را دریافت کنید. در غیر این صورت شانسی برای اخذ ویزای کار استرالیا نخواهید داشت. مشخص است اگر امتیاز شما از عدد ۶۵ بالاتر باشد شانس شما هم برای دریافت ویزای کاری استرالیا بیشتر می شود.

ویزای سرمایه گذاری در کشور استرالیا بدون مدرک زبان
بسیاری از افراد می خواهند بدانند که آیا بدون مدرک زبان هم می‌توانند در کشور استرالیا سرمایه‌گذاری داشته باشند یا خیر؟  افرادی که دارای تمامی شرایط لازم برای اخذ ویزای کاری سرمایه گذاری در استرالیا داشته باشند دیگر نیازی به مدرک زبان ندارند. البته فرد متقاضی باید امتیاز خوبی در فاکتورهایی مانند سرمایه، تحصیل و … در امتیاز بندی ویزای استرالیا به دست آورد. در این صورت ارائه مدرک زبان انگلیسی خیلی هم اجباری نیست اما افرادی که علاوه بر تمامی این شرایط مدرک زبان هم داشته باشند به عنوان امتیاز بیشتری برای آنها محسوب می‌شود و شانس آنها را بالاتر می برد البته توجه داشته باشید که متقاضی در هنگام اخذ ویزا باید حدود ۱۰ هزار دلار استرالیا را به عنوان جریمه برای عدم مدرک زبان بپردازد.

شرایط درخواست ویزای کار در کشور استرالیا
کشور استرالیا به عنوان کشور مهاجر پذیر شناخته شده است و  موقعیت های شغلی بسیار خوبی برای علاقمندان ایجاد کرده است. است اگر خیلی سریع می خواهید به کشور استرالیا مهاجرت کنید می توانید از طریق ویزای کار اقدام کنیم البته این موضوع را بدانید که ویزای کار استرالیا کاملاً بر مبنای مهارت است که  شرایط بخصوصی ایجاد کرده است. به طور کلی دریافت ویزای کاری استرالیا باید شرایط زیر را داشته باشید.
تسلط کامل بر زبان انگلیسی
مهارت و شغل شما در لیست مشاغل مورد نیاز کشور استرالیا باشد
شرایط روحی و جسمی  مناسب را داشته باشید
سابقه کاری مرتبط با شغل درخواستی خود داشته باشید
مدارک لازم برای ویزای درخواستی را به طور کامل ارائه دهید

بسیاری از افراد می خواهند بدانند که آیا رشته تحصیلی آنها با شغل آنها باید مطابقت داشته باشد تا بتوانند ویزای کار بگیرند یا خیر؟
همانطور که توضیح داده شد ویزای کار استرالیا دارای انواع مختلفی است که هر کدام از این چیزها دارای شرایط خاصی هست و شما می توانید با کمک از یک مشاور مهاجرتی بهترین نوع ویزای کار استرالیا را بنابر شرایط خود انتخاب کنید. در نهایت سابقه کاری شما در ارتباط با آن مهارت مورد نظر شما بسیار اهمیت دارد که نبود آن می تواند پروسه شما را به تاخیر و یا حتی ناممکن کند.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات خوب و مفیدی بدست آورده باشید.