دکتراحمدی

دکتر سیروس احمدی
کارشناس رسمی امور مهاجرت استرالیا و نیوزلند
Link to MARA
IAA : ۲۰۱۲۰۰۰۹۲
MARN : 0854826

دکتر سیروس احمدی

دکتر سیروس احمدی، کارشناس اصلی و مدیر مجموعه ویزایاب می‌باشند. وی سال ۲۰۰۸ مجوز رسمی فعالیت به عنوان مشاور امور مهاجرتی استرالیا را از سازمان MARA در استرالیا دریافت کرد. دکتر سیروس احمدی، همچنین از سال ۲۰۱۲ به عنوان مشاور رسمی و ثبت شده در زمینه امور مهاجرتی به کشور نیوزلند هم فعالیت می‌کنند.

شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، برای ارائه بهترین خدمات به متقاضاین ویزا با برگزاری جلسات مشاوره‌ای «رو در رو» از روش‌های ارتباطی مختلف و با استفاده از تکنولوژی ‌های روز برای افرادی که امکان حضور فیزیکی در دفاتر این شرکت را ندارند، نیاز متقاضیان را بررسی نموده و با سنجش و ارزیابی مدارک و سوابق شغلی و تحصیلی مرتبط و در نظر گرفتن واقع‌بینانه امتیاز متقاضیان ویزا، بهترین و سنجیده‌ترین راه‌حل‌های مهاجرتی و مناسب‌ترین ویزا را به مشتریان خود توصیه می‌نماید.

کلیه کارمندان شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، با علم به اینکه مهاجرت صرفا پروسه دریافت ویزا نیست و «آینده» یک فرد وابسته به این موضوع است، با ظرافت‌ها و حساسیت‌های لازم کلیه مشاوره‌ها و راهنمایی‌ها و اقدامات لازم را بعمل آورده تا فرد متقاضی برای ساختن آینده خود بهترین تصمیم را گرفته و در بهترین شرایط قرار بگیرد.