تغییرات ساعت در ایران و استرالیا

No Comments

?درود دوستان

? همانگونه که اطلاع دارید به دلیل تغییرات ساعت در ایران و استرالیا، در حال حاضر اختلاف زمان بین سیدنی و تهران هفت و نیم ساعت شده است. با توجه به اینکه ساعت کاری دفتر سیدنی ما از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر به وقت سیدنی هست، لذا خواهشمند است دوستانی که قصد تماس تلفنی از ایران با دفتر سیدنی دارند از ساعت ۲ صبح تا ۹:۳۰ صبح به وقت ایران تماس بگیرند.

☎️ روش های تماس با ما:
☎️ تلفن دفتر سیدنی: ۰۰۶۱۲۹۶۵۹۱۶۹۴
☎️ تلفن دفتر تهران:۸۸۷۵۸۸۵۱ یا ۸۸۱۷۴۹۹۱
? وایبر دفتر سیدنی: ۰۰۶۱۴۱۰۰۷۰۴۹۰ و یا ۰۰۶۱۴۶۹۷۷۳۰۴۳
? تماس مستقیم از تهران به دفتر سیدنی : ۸۲۸۰۲۹۵۵
? ایمیل: [email protected]
? اسکایپ: admin.visayab

✌شاد و پیروز باشید.

??ویزایاب – راه حل مهاجرت به??
??استرالیا ?? نیوزیلند ?? کاناد ?? آلمان ?? امریکا و ?? انگلستان

برای اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی روز جهان، ویدئوهای آموزشی مهاجرت و نحوه امتیاز بندی ویزا ها، رادیو ویزایاب برای پاسخ به سئوالات مهاجرتی شما، پرسش و پاسخ مهاجرتی به صورت کاملا رایگان، مطالب عمومی جذاب و خواندی و فعالیت های بسیار مفید دیگر ??به کانال ما پیوندید??

? https://telegram.me/joinchat/BsbKRju6Y-L_qQS60aB5mw ?

درباره ویزایاب

ویزایاب مجموعه ای از با سابقه ترین و موفق ترین وکلای مهاجرت رسمی و رجیستر شده در سازمان مهاجرت استرالیا، کانادا، نیوزیلند،امریکا و اغلب کشورهای اروپایی از جمله آلمان، اتریش، انگلستان، فنلاند، سوئد و قبرس جنوبی می باشد. شرکت خدمات مهاجرتیویزایاب، سالهای متوالی ارائه دهنده خدمات مهاجرت به ایرانیانی بوده است که قصد مهاجرت به کشورهای مختلف داشته اند و همچنان با انگیزه بیش از پیش به فعالیت خود در این زمینه ادامه می دهد

ارزیابی اولیه پرونده شما برای مهاجرت به استرالیا به صورت رایگان

عضویت در خبرنامه ما

No Comments
 

لطفا نظر خود را بیان کنید

آخرین مطالب بلاگ

دیدن تمامی مطالب