همانطور که می دانید راه و روش های مختلفی برای اخذ ویزا در کشورهای مختلف وجود دارد. از جمله این روش‌ها می توان به ویزای توریستی، ویزای کاری، ویزای تحصیلی و … اشاره کرد. اخذ ویزای کاری مانند دیگر ویزا ها دارای شرایط و اصول خاصی به همراه بردباری است. استرالیا یکی از کشورهای بسیار پیشرفته و خوبی است که مهاجران ترجیح می دهند برای زندگی در آنجا مهاجرت کنند. جالب است بدانید که استرالیا ششمین کشور پهناور دنیا دنیا محسوب می شود که پایتخت آن شهر کانبرا است. البته از دیگر شهرهای محبوب و معروف استرالیا می توان به سیدنی و ملبورن اشاره کرد. زبان رسمی کشور استرالیا، انگلیسی و واحد پول آن هم دلار است. یکی از سوالاتی که ذهن متقاضیان مهاجرت به این کشور را درگیر کرده است این است که بدون مدرک زبان می توان اقدام به اخذ ویزای کار استرالیا کرد یا خیر؟ باید بدانید که اخذ این نوع ویزا بدون مدرک زبان امکان پذیر نیست و متقاضی حتما باید حداقل امتیاز لازم برای اخذ ویزای کاری این کشور یعنی عدد ۶۵ را به دست بیاورد که اخذ این امتیاز هم بدون مدرک زبان امکان پذیر نیست. در ادامه این مقاله سعی داریم اطلاعاتی در مورد مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری شما بدهیم.

بررسی شرایط درخواست ویزای کار
کشور استرالیا کشوری مهاجر پذیر با امکانات بسیار خوب شغلی است. این موضوع باعث شده است افراد زیادی تمایل به مهاجرت به این کشور را داشته باشند. ویزای کاری استرالیا متقاضیان زیادی دارد، زیرا این ویزا یکی از سریع ترین روشهای درخواست ویزا است. نکته قابل توجه این است که ویزای کار در استرالیا بستگی به میزان مهارت دارد. در ادامه به بررسی شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری می پردازیم.
1)  تسلط به زبان انگلیسی
2) مهارت شما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا وجود داشته باشد.
3)  سابقه کاری خوب و مناسبی در رابطه با حرفه و مهارت خود داشته باشید.
4)  شرایط روحی و جسمی مناسبی داشته باشید.
5)  تمامی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری را ارائه داده باشید.

اطلاعاتی در مورد ویزای کار استرالیا
ویزای کار استرالیا یکی از بهترین و محبوب ترین ویزاها برای اخذ اقامت دائم در این کشور است. البته باید بدانید که دولت استرالیا هم استراتژی ها و سیاست هایی را برای اخذ نیروی ماهر و متخصص در نظر گرفته است. کسانی که دارای مهارت و تخصص خاصی هستند که دولت استرالیا از آنها استقبال کرده است به راحتی می‌توانند برای مهاجرت به این کشور از طریق اخذ ویزای کاری اقدام کنند. توجه داشته باشید که ویزای کار استرالیا ساب کلس های مختلفی دارد. متقاضیان می‌توانند با توجه به شرایط خود برای هر کدام از این ویزاها اقدام کنند. به طور کلی یکسری موارد مانند شرایط سنی مهاجران، تحصیلات و عوامل دیگری مانند سابقه کار، تجربه، مهارت و بخصوص زبان انگلیسی مهاجران مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و کسانی که شرایط خوب و مناسب این موارد را داشته باشند واجد شرایط جهت اخذ ویزای کار استرالیا می شوند. یکی از محبوب ترین ویزاهای این کشور ویزای  ۱۸۹ است که این نوع ویزا طرفداران بسیار زیادی دارد، زیرا افراد می توانند از همان ابتدای ورود به این کشور اقامت دائم کشور استرالیا را به دست بیاورند. متقاضیان ویزای ۱۸۹ در صورت اخذ این ویزا می توانند به هر شهری که تمایل دارند در کشور استرالیا مهاجرت کنند.

همه چیز در مورد هزینه ویزای کار استرالیا
همانطور که توضیح داده ایم متقاضیان برای کار در کشور استرالیا باید اقدام به اخذ ویزای کاری در این کشور کنند. یکی از مهمترین موارد در این جهت هزینه ویزای کار استرالیا است. هزینه ویزای کار استرالیا هم بستگی به نوع ویزای کاری است که اقدام به اخذ آن نموده اید. این هزینه ها شامل هزینه‌های دولتی اداره مهاجرت و نیاز به هزینه های ترجمه و ارزیابی مدارک شما می شود. در مورد هزینه‌های دولتی هم باید بدانید که این هزینه ها توسط دولت استرالیا به طور سالیانه تعیین می شود و ممکن است مبالغ آن در هر سال تغییر کند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار استرالیا
پاسپورت معتبر
ارائه دریافت پیشنهاد کاری در صورت وجود
۲ قطعه عکس
ارائه مدرک زبان انگلیسی
ارائه مدارک تحصیلی و ترجمه آنها
ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
در برخی از ویزا ها هم افراد باید حمایت از کارفرما داشته باشند
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات خوب و مفید در مورد مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری به دست آورده باشید.