اگر شما هم به فکر راه اندازی کسب و کار در کشور استرالیا هستید، باید اطلاعاتی در این خصوص به دست آورید. همانطور که می دانید یکی از روش های اقامت در کشور استرالیا راه اندازی کسب و کار است. اگر شما هم به دنبال یک کسب و کار خوب و مفید و در عین حال موفق در یک کشور خارجی هستید کشور استرالیا می تواند گزینه خوبی باشد زیرا این کشور، اقتصادی بسیار خوب دارد و از کارفرمایان و کارآفرین ها در کشورهای دیگر استقبال خوبی کرده است و بستری را برای سرمایه‌گذاری آنها به وجود آورده است. به طور کلی استرالیا زیرساختهای بسیار قوی دارد که باعث می‌شود شما در مدت زمان بسیار کوتاهی به موفقیت های بالایی دست یابید. تمامی این موارد باعث شده اند تا افراد، کشور استرالیا را برای ادامه مسیر خود انتخاب کنند. حتما برای شما هم سوال است که چه مواردی باعث شده است تا کشور استرالیا از لحاظ اشتغال زایی بسیار موفق عمل کند؟ توجه داشته باشید که وجود بخش‌های خصوصی و کسب و کارهای بسیار زیاد و موفق باعث ایجاد اشتغال زایی در این کشور شده اند و نرخ بیکاری هم به شدت کاهش یافته است.

استرالیا بهترین گزینه برای راه اندازی کسب و کار
خبر خوب این است که دولت استرالیا با در نظر گرفتن وام هایی با بهره بسیار کم برای افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار دارند، راه را آسان تر کرده است. در واقع دولت استرالیا قصد دارد با این کار افراد را در هر نقطه جهان برای راه اندازی کسب و کار در استرالیا تشویق کند. به همین علت است که شما در کشور استرالیا کسب و کارهای مختلفی را مشاهده می کنید که توسط سرمایه‌گذاران مختلفی در نقاط جهان تاسیس شده اند. در کشور ما هم افراد زیادی هستند که در چندین سال گذشته و حتی تا به امروز درخواست ویزای بیزینس کسب و کار استرالیا را افزایش داده‌اند. همانطور که در بالا تر هم توضیح داده ایم، بهترین روش های اقامت در کشور استرالیا راه اندازی کسب و کار است. شما می توانید با راه اندازی ایده خود اقامت دائم این کشور را به دست آورید. حتی می توانید خانواده خود را هم به این کشور دعوت کنید. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که دولت استرالیا بازه زمانی چهار ساله را برای شما مشخص می کند تا در این فرصت بتوانید در کسب و کار خود پیشرفت کنید و در این صورت می توانید تابعیت دائم خود را هم دریافت کنید.

حوزه های مختلف کسب و کاری در استرالیا
شما در هر نوع حوزه ای اعم از هتلداری، رستوران داری، پوشاک، مواد غذایی و … می توانید فعالیت خود را شروع کنید البته باید بدانید که از موفق ترین صنعت ها در کشور استرالیا می توان به صنعت گردشگری اشاره کرد و در واقع هر صنعتی که ارتباطی با گردشگری داشته باشد می توانید خیلی سریع رشد کند زیرا کشور استرالیا از مهمترین مقاصد گردشگری در کل دنیا به حساب می آید. توجه داشته باشید که در راه اندازی کسب کار خود می‌توانید با مشاوران مهاجرتی که تجربه و سابقه کاری بالایی دارند مشورت کنید و این راه را با اطمینان بیشتری طی کنید تا در نهایت به موفقیت برسید.

  بررسی کامل هزینه راه اندازی کسب و کار در استرالیا
همانطور که می دانید برای راه اندازی هر نوع کسب و کاری نیاز به یکسری هزینه‌ها است. به طور کلی این هزینه‌ها را می توان به چند بخش تقسیم بندی کرد بخش مهمی از این هزینه ها مربوط به حقوق وکیل شما است و بخش دیگر را هم می توان به اقامت فرد متقاضی و خانواده او اختصاص داد که این نوع هزینه حتما باید به طور مستقیم به دولت استرالیا پرداخت شود و مبلغ آن هم به واسطه استرالیا از قبل مشخص شده است. از دیگر هزینه های راه اندازی کسب و کار در استرالیا می توان به دریافت ویزا و آماده کردن مدارک اشاره کرد. برای راه اندازی کسب و کار در استرالیا باید به طور کامل از هزینه های راه اندازی کسب و کار و هزینه های زندگی در این کشور اطلاع پیدا کنید تا دچار مشکل نشوید. توجه داشته باشید که برای دریافت ویزای کاری استرالیا هم حتما باید حداقل امتیاز یعنی ۶۵ امتیاز را کسب کنید.

سخن پایانی
به طور کلی بهتر است قبل از شروع هر کاری در هر زمینه ای بخصوص در زمینه های راه اندازی کسب و کار در کشور دیگر اطلاعات بسیار دقیق و جامعی به دست آورید و در تمام مسیر با اهداف کاملاً مشخص پیش بروید و به هدف نهایی خود یعنی راه اندازی کسب و کار در کشور دیگر دست یابید. قطعاً هزینه راه اندازی کسب و کار در کشور استرالیا کاملا مشخص است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با وکلای مهاجرتی با تجربه مشورت کنید.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات خوب و مفیدی در مورد هزینه های راه اندازی کسب و کار در استرالیا به دست آورده باشید.