وکیل مهاجرت به استرالیا

استعلام از وکیل مهاجرت به استرالیا یکی از اقداماتی است که باعث اعتماد سازی بیشتر مابین کلاینت های عزیز و وکلا و مشاوران حقوقی مهاجرت به استرالیا می شود. این نکته را باید در نظر بگیرید که برای استعلام وکیل مهاجرت به استرالیا باید معیارهایی را برای مهاجرت خود در نظر داشته باشید، سپس با جستجو در اینترنت و رسانه های دیجیتال و اجتماعی که این روزها پل واسطه ارتباطاتی ما با وکلای ایرانی مقیم سرتاسر دنیا هستند، می توانیم به وضوح و با صحت و سقم کاری یک وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا آشنایی لازم را پیدا کنیم.

از راه هایی که می توان به درستی برای استعلام وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا اقدام کرد را به صورت مختصر و مفید در ذیل به شما توضیح خواهیم داد.

1- از طریق وب سایت وکلا و نمادها و اعتباراتی که در وب سایت آنها از جمله شماره ثبت شرکت مهاجرتی ثبت شده در ایران، مجوز های سازمان های ذیربط، صحت و سقم درستی آدرس دفتر وکیل مهاجرت به استرالیا در ایران و سایر موارد، می توان استعلام لازم را درباره وکیل مهاجرت به استرالیا اخذ کرد،

2- استعلام در دایرکتوری وکلای استرالیا یا وب سایت رسمی MARA به نشانی mara.gov.au .

معرفی دکتر سیروس احمدی به عنوان وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا

دکتر سیروس احمدی ، “وکیل رسمی امور مهاجرت استرالیا و نیوزلند”

Link to MARA

IAA : ۲۰۱۲۰۰۰۹۲

MARN : 0854826

ویزایاب مجموعه ای از با سابقه ترین و موفق ترین وکلای مهاجرت رسمی و رجیستر شده در سازمان مهاجرت استرالیا، کانادا، نیوزیلند، امریکا و اغلب کشورهای اروپایی از جمله آلمان، اتریش، انگلستان، فنلاند، سوئد و قبرس جنوبی می باشد. خدمات شرکت امور مهاجرتی ویزایاب، فراتر از دریافت ویزا می‌باشد.از آنجایی که برای مهاجرت به هر کدام از کشورهای فوق چندین نوع ویزا وجود دارد، ویزایاب با توجه به سابقه درخشان وکلای رسمی مهاجرتی خود و به صورت تخصصی و برای افزایش اطمینان موفقیت پرونده ها، به صورت مجموعه ای از وکلای خبره خود، در پرونده های مهاجرتی استفاده می کند.

شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، سالهای متوالی ارائه دهنده خدمات مهاجرت به استرالیا در سال 2021 برای ایرانیانی بوده است که قصد مهاجرت به کشورهای مختلف داشته اند و همچنان با انگیزه بیش از پیش به فعالیت خود در این زمینه ادامه می دهد.شرکت ویزایاب به مشتریان خود کمک می‌کند که بعد از دریافت ویزا و ورود به کشورهای مقصد، با سهولت بیشتر و در زمانی کوتاه‌تر مستقر شده و در اموراتی هچون گشایش حساب‌بانکی، کارت‌ بیمه درمانی،‌ پیداکردن محل سکونت، انجام عملیات مالیاتی، ثبت نام دوره‌های زبان انگلیسی و سایر مسائل آموزشی به مشتریان خود ارائه خدمات می‌نماید.

برای اخذ ویزای کشور استرالیا شما الزامی در داشتن وکیل رسمی مهاجرت استرالیا ندارید پس جواب شما خیر ! است.

اما برای راحتتر کردن کار مهاجرت و اینکه بر حسب تجربه ما در برخورد با اخذ ویزای مهاجرت به استرالیا، می دانیم بعضا کلاینت های عزیز ما با مشکلات زمان و درگیری های کاری و شخصی قبل از مهاجرت مشغول بوده و لزوما زمان لازم را برای پیگیری کارهای اقامت دائم کشور استرالیا را ندارند. و این خود دلیلی بر این است که از یک وکیل مهاجرت استرالیا استفاده می کنند.

به طور ساده و خلاصه اگر بخواهیم بگوییم وکیل استرالیا یا همان وکیل مارا استرالیا شخصی است که به طور رسمی از طرف دولت استرالیا اجازه دارد امور مهاجرتی شما را در استرالیا انجام دهد.

پس اینکه شخص دیگری امور مهاجرتی شما را انجام دهد کاملا غیر قانونی است. اما باید ببینید بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا کیست و چگونه می تواند شانس شما را در دریافت ویزا بیشتر کند. در ابتدا توضیحاتی عمومی درباره وکیل مارا برای شما خواهیم داشت. حتما این صفحه را تا انتها مطالعه کنید و مطالب آن را به دقت بررسی کنید. مطالب مفید و جدیدی را متوجه خواهید شد.

دکتر سیروس احمدی وکیل رسمی مهاجرت استرالیا دارای شماره مارا 0854826 می باشد و مورد تایید این سازمان استرالیا می باشد.

طبق قوانین استرالیا فقط کسانی می توانند شما را در پروسه مهاجرتی خود کمک کنند و یا پرونده شما را ثبت کنند که جزء وکلای مهاجرت به استرالیا و رسمی و مورد تایید دولت استرالیا در امور مهاجرت باشند. رجیستر بودن وکیل مهاجرت استرالیا نشان دهنده این است که ایشان خود دارای اقامت استرالیا بوده و تحصیلات عالیه در رشته حقوق مهاجرت در استرالیا را گذارنده و نام او بع عنوان وکیل مارا یا وکیل MARA به ثبت رسیده است. طبق قوانین زیر شخصی که وکیل نباشد در صورت عقد قرارداد:‌

 • قانون شماره ۲۸۳ بند ۱ از قوانین مهاجرت به استرالیا: کسی که وکیل رسمی نیست نباید به دروغ خود را وکیل یا مشاور مهاجرت اعلام کند و جریمه این کار ۲ سال زندان است.
 • قانون شماره ۲۸۴ از قوانین مهاجرت به استرالیا: کسی که وکیل رسمی نیست، اجازه تبلیغات برای کار مهاجرت را ندارد و جریمه این کار ۲ سال زندان است.
 • قانون شماره ۲۸۱ بند ۱ از قوانین مهاجرت به استرالیا: کسی که وکیل رسمی نیست، علاوه بر اینکه حق فعالیت در امور مهاجرتی را ندارد، اگر پولی از کسی دریافت کند جریمه این کار ۱۰سال زندان می باشد.

به ثبت رسیدن وکیل مهاجرت استرالیا بدین معنی است که ایشان الزام دارند تا قوانین مربوط به دفترچه code of conduct را رعایت کنند. در این دفترچه تمامی حق و حقوق و نحوه رفتار با کلاینت و تمام مواردی مورد نیازی که یک وکیل معتبر و رسمی مهاجرت به استرالیا باید در شغل حرفه ای خود رعایت کند مشخص شده است. برای مثال تمامی مبالغ دریافتی از کلاینت توسط وکیل باید در حسابی به نام trust account باشد و هر مرحله از کار که انجام شد به کلاینت اطلاع داده و مبلغ از حساب او کسر شود.

وکیل مهاجرت استرالیا به منابع تفسیر قانون دسترسی داشته و می تواند پرونده را از نگاه آفیسر بررسی کرده و ارسال کند. در منابغ تفسیر قانون تمامی بند های قانونی تشریح شده و مشخص شده است که آفیسر پرونده تا چه حد و به چه نحوی می تواند تصمیم گیری کند. آگاهی از این نکات به وکیل کهاجرت استرالیا کمک می کند تا از نگاه آفیسر پرونده کلاینت را برای اداره مهاجرت ارسال نماید. 

اگر توانایی تحقیق و مطالعه کامل و همه جانبه درباره وضعیت مهاجرتی خود را ندارید، وکیل مهاجرت استرالیا می تواند پرونده شما را بهتر از شما و کم ریسک تر به اداره مهاجرت استرالیا ارسال کند. در این حالت شما می توانید از وقت خود بیشتر روی رشته تخصصی خود استفاده کنید. در موارد بسیاری مشاهده می شود که اشخاص با اشتباهات هر چند کوچک، پرونده خود را در معرض ریسکهای بسیار بزرگ قرار داده و نهایتا نتیجه مطلوب را کسب نمی کنند. دقت داشته باشید که در اینجا از کلمه متعد اسفاده شد چرا که ممکن است وکیل شخصی متعهد به پرونده نباشد. توصیه ما به شما این است که قبل از هر تعهد و قراردادی خودتان به طور مستقیم و بدون واسطه چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری یا تلفنی حداقل ۴۵ تا ۶۰ دقیقه با وکیل مهاجرت به استرالیا صحبت کنید و نکات پرونده خود را با ایشان در میان گزارید و شناخت بیشتری از وکیل خود داشته باشید. همچنین دقت داشته باشید که حمایت از شما توسط سازمان مارا در حالتی است که پرونده شما از پورتال وکیل مهاجرت استرالیا فرستاده شده باشد. اگر مطمین نیستید می توانید به صورت مستقیم این موضوع را با اداره مهاجرت و یا سلزمان های اسسمنت مربوطه چک کنید.

دکتر سیروس احمدی وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا و کشورهای دیگر دنیا، ریسک پرونده شما را کاهش می دهد و به جرات می توان گفت یکی از معدود وکلای رسمی مهاجر به استرالیا است که در هیچ یک از پرونده های مهاجرتی خود شکست نخورده است و هر گونه دعوی مربوط به مهاجرت را پیروز شده است.

شرکت مهاجرتی معتبر در ایران برای مهاجرت به استرالیا

شرکت مهاجرتی ویزایاب فعال در زمینه مهاجرت به کشورهای دنیا علی الخصوص مهاجرت به استرالیا ، یکی از معتبرترین شرکت های حال حاضر ایران برای مهاجرت به کشورهای دیگر از جمله کشور استرالیا می باشد که Headquarter آن واقع در شهر NSW نیو ساوت ولز استرالیا می باشد.

باهم برای آشنا شدن با شرکت مهاجرتی ویزایاب ، این ویدئو را تماشا کنیم.

یک وکیل مهاجرت استرالیا چطور می‌تواند به ما کمک کند؟

اکثر افرادی که تصمیم دارند به استرالیا مهاجرت کنند، قبل از اقدام برای ارسال درخواست ویزا و جمع‌آوری مدارک موردنیاز خود، با یک سؤال مهم مواجه می‌شوند؛ آیا لازم است برای مهاجرت استرالیا، از یک وکیل مهاجرت استرالیا کمک بگیریم؟ برای یافتن پاسخ این سؤال، باید با یک سری مسائل، ازجمله خصوصیات وکلای مهاجرت استرالیا و وظایف آن‌ها آشنا شویم. اگر شما هم به دنبال پاسخ این سؤال می‌گردید و هنوز تصمیم به مشاوره با یک وکیل مهاجرت استرالیا نگرفته‌اید، بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

یک وکیل مهاجرت استرالیا چه کسی است؟

وکلای مهاجرت استرالیا، نمایندگی‌هایی هستند که به‌صورت رسمی، در اداره مهاجرت استرالیا ثبت‌شده باشند. همچنین این افراد، باید گواهینامه‌ی خود را از اداره‌ی ثبت نمایندگی‌های مهاجرت، یا MARA دریافت کرده باشند. یک وکیل مهاجرت استرالیا، باید از قوانین، شرایط و روش‌های فعلی مهاجرت به استرالیا آگاهی داشته باشد، تا واجد شرایط مشاوره دادن و بر عهده گرفتن کارهای مهاجرت مشتریان محسوب شود. دقت داشته باشید که تنها نمایندگان مهاجرتی که در MARA ثبت‌شده باشند، می‌توانند به شما کمک کنند.

نقش یک نماینده‌ی مهاجرت استرالیا در فرآیند مهاجرت مشتریان

وکلای مهاجرت، در مقایسه با سایر وکلا، نقش منحصربه‌فردی دارند. درواقع، بیشتر وکلای مخصوص مهاجرت به استرالیا، وقت خود را صرف کمک به افرادی می‌کنند که به‌تنهایی توانایی دست‌وپنجه نرم کردن با شرایط مهاجرت را ندارند.

دفتر و نمایندگی اصلی وکلای مهاجرت استرالیا، معمولاً دریکی از شهرهای استرالیا مانند سیدنی واقع می‌شود. این افراد می‌توانند در مورد مسائلی مانند درخواست انواع ویزا، پناهندگی و… متقاضیان را راهنمایی کنند.

یک وکیل مهاجرتی استرالیا، اغلب زمان کمتری را نسبت به سایر وکلا، برای رسیدگی به اختلافات مدنی در دادگاه صرف می‌کند. وکلای مهاجرت، معمولاً به‌عنوان واسطه بین مشتری و مقامات مهاجرت استرالیا عمل می‌کنند. البته، درصورتی‌که مشتری در طی فرآیند مهاجرت خود، نیاز به مواجه‌شدن با دادرسی داشته باشد، این افراد به نمایندگی از آن‌ها در مقابل قضات مهاجرت حضور پیدا می‌کنند. در ادامه، می‌توانید با وظایف وکلای مهاجرت استرالیا بیشتر آشنا شوید.

وظایف وکیل مهاجرت استرالیا قبل از مهاجرت متقاضی

معمولاً یک وکیل مهاجرت استرالیا، علاوه بر راهنمایی و مشاوره‌ دادن به متقاضیان در مسیر دریافت ویزا و مهاجرت به استرالیا، وظایف دیگری مانند موارد زیر را هم انجام می‌دهند:

 • کمک به ارسال درخواست ویزا
 • کمک به متقاضیان برای آماده کردن مدارک مربوط به حمایت مالی فردی که قصد ارسال درخواست ویزا دارد، یا مشاوره دادن به حامی مالی متقاضی.
 • آماده‌سازی برای رسیدگی به امور پرونده‌ی مشتری، در دادگاه‌هایی مانند دادگاه تجدیدنظر اداری و یا وکالت از مشتری در دادرسی.
 • کمک به تهیه‌ی مدارک مربوط به درخواست از وزیر، برای اعمال اختیارات خود تحت قوانین مهاجرت، برای درخواست ویزای متقاضی.

وظایف وکیل مهاجرت استرالیا بعد از مهاجرت متقاضی

کار وکلای مهاجرت، تنها محدود به فرآیند درخواست ویزا نمی‌شود و متقاضیان می‌توانند حتی بعد از مهاجرت به استرالیا هم در موارد زیر، از یک وکیل مهاجرت استرالیا کمک بگیرند:

 • اگر زبان مادری متقاضی موردنظر، انگلیسی نباشد، وکیل مهاجرت می‌تواند اسناد و مدارک لازم را برای او آماده کند.
 • وکلای مهاجرت می‌توانند به‌عنوان نماینده‌ی یک مهاجر در دادگاه حاضر شوند، از طرف او صحبت کنند و مدارک لازم را جهات جلوگیری از بازداشت شدن مشتری خود ارائه دهند.
 • حتی بعد از مهاجرت هم، یک وکیل مهاجرت استرالیا می‌تواند از مشتری خود در مراجع قانونی دفاع کند و از دیپورت شدن او جلوگیری کند.
 • همچنین، وکلای مهاجرت می‌توانند از مهاجرانی که توسط اداره‌ی گمرک مهاجرت یا ICE زندانی‌شده‌اند هم دفاع کنند.

کارهایی که وکلای مهاجرت استرالیا نمی‌توانند انجام دهند

درست است که یک وکیل مهاجرت استرالیا، در تمام مراحل ارسال درخواست ویزا و حتی بعد از فرآیند مهاجرت هم همراه با مشتری خود می‌ماند و به او کمک می‌کند. ولی کارهایی هم هستند که نباید از وکیل مهاجرت خود انتظار داشته باشید. برای مثال، هیچ وکیل مهاجرتی، قدرت این را ندارد که بر روی نتیجه‌ی درخواست ویزای متقاضیان تأثیر بگذارد. همچنین، وکلای مهاجرت نمی‌توانند سریع‌تر از زمان قانونی پاسخگویی به درخواست ویزا، برای مشتریان خود ویزا بگیرند.

در چه شرایطی مراجعه به وکیل مهاجرت استرالیا ضروری است؟

اکثر افراد، زمانی که برای ارائه درخواست ویزا نیاز به کمک دارند، به وکلای مهاجرت استرالیا مراجعه می‌کنند. این امر به‌ویژه زمانی صادق است که متقاضی با قوانین مربوط به مهاجرت آشنایی کامل نداشته باشد. به‌غیراز چنین مواردی، گاهی اوقات مسائلی پیش می‌آید که لازم است برای حل آن‌ها به وکلای مهاجرت استرالیا مراجع کنیم. برخی از این مسائل را در ادامه بررسی می‌کنیم.

 1. زمانی که متقاضی جرمی مرتکب شده باشد: برای مهاجرت، متقاضیان باید مدارک تمام سوابق کیفری خود را ارائه دهند، حتی مدارک اتهام‌هایی که جرم فرد ثابت نشده باشد. برای حل چنین مشکلی، لازم نیست یک وکیل کیفری استخدام کنید. زیرا یک وکیل مهاجرت استرالیا، همیشه می‌داند که چطور باید با اموری که قوانین کیفری و مهاجرت باهم تداخل پیدا می‌کنند، برخورد کند.
 2. زمانی که درخواست‌های قبلی متقاضی برای مهاجرت رد شده باشند: وکلای مهاجرت استرالیا، می‌توانند دلیل رد درخواست متقاضی را تشخیص دهند. همچنین، یک وکیل مهاجرت می‌تواند در صورت امکان درخواست تجدیدنظر دهد، یا در آینده، دوباره برای مشتری خود، درخواست ویزا ارسال کند.
 3. اگر متقاضی، یک مشکل پزشکی داشته باشد: البته همه‌ی بیماری‌های جسمی و شرایط خاص پزشکی، مانع از ورود متقاضیان به استرالیا نمی‌شوند. ولی برخی از بیماری‌های واگیردار ممکن است پذیرش درخواست ویزای فرد را با مشکل مواجه کنند. در چنین شرایطی، مراجعه به یک وکیل مهاجرت استرالیا ضروری است.
 4. زمانی که متقاضی مدت زیادی در انتظار دریافت پاسخ درخواست خود مانده باشد: وکلای مهاجرت با زمان انتظار و مراحل ارسال درخواست و رسیدگی به آن آشنا هستند. به همین دلیل هم در مواقعی، یک وکیل مهاجرت استرالیا می‌تواند به متقاضی کمک کند که فرآیند درخواست او از زمان قانونی بیشتر طول نکشد.

جمع‌بندی

درک قوانین مربوط به مهاجرت، گاهی ممکن است برای متقاضیان دشوار باشد. چنین مشکلی می‌تواند تبدیل به یک مانع بزرگ در مسیر مهاجرت شما شود. به همین دلیل هم بهتر است که از افراد حرفه‌ای، مانند یک وکیل مهاجرت استرالیا کمک بگیرید. درصورتی‌که شما هم در امر مهاجرت خود با سؤالاتی مواجه شده‌اید، می‌توانید از طریق مشاوره با دکتر سیروس احمدی، وکیل مهاجرت استرالیا، پاسخ سؤالات خود را دریافت کنید.