فرم ارزیابی امتیاز مهاجرت به استرالیا

اولین قدم برای شروع پروسه مهاجرت به استرالیا و دریافت اقامت استرالیا،  پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا می باشد. اما چگونه فرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا را پر کنیم تا بهترین و مطلوب ترین نتیجه برای ما حاصل شود؟ در این مطلب می خواهیم اطلاعاتی در این زمینه برای شما فراهم کنیم.

فرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا ویزایاب، پورتالی است سریع و رایگان که شما با ورود اطلاعات شخصی خود داخل آن و ارسال به شرکت  اجازه می دهید که اطلاعات شما مورد ارزیابی دقیق قرار گیرد. دقت داشته باشید با توجه به اینکه فرم های ارزیابی مختلف کارایی های مختلفی دارند، اولین قدم انتخاب درست یک فرم ارزیابی است.

فرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا برای محاسبه آنلاین امتیاز شما برای مهاجرت به این کشور، طراحی شده است. در واقع اگر می‌خواهید بدانید که امکان مهاجرت به استرالیا را دارید یا خیر باید به سوالات زیر پاسخ دهید و امتیاز خود را با حداقل امتیاز لازم برای مهاجرت به استرالیا مقایسه کنید. همانطور که می‌دانید راه‌های مهاجرت به استرالیا متنوع است و با توجه به شرایط شخصیتان می‌توانید یکی از این راه‌ها را انتخاب کنید. اداره مهاجرت استرالیا برای برخی از این راه‌های مهاجرتی، شرط گرفتن حداقل امتیازات را نیز در درخواست ویزای شما، لحاظ می‌کند. یعنی وقتی درخواست ویزای شما به اداره مهاجرت استرالیا ارسال شد، در کنار بررسی شرایط اولیه، امتیازات شما را در یک چک لیست مدون نیز بررسی می‌کنند. امتیاز کسب شده از این چک لیست، در نتیجه درخواست شما بیشترین تاثیر را دارد. طبق قوانین مهاجرت استرالیا که از ابتدای جولای سال 2012 لازم الاجرا شده‌اند، هر متقاضی برای موفقیت در فرآیند مهاجرت خود، باید حداقل 60 امتیاز از فرم ارزیابی را کسب کند. این فرم ارزیابی برای هر یک از راه‌های مهاجرت به استرالیا بصورت اختصاصی طراحی شده است که موارد مشترک هم دارند.

برای این کار پیشنهاد ما به شما این است که اگر هیچ اطلاعات دقیقی از مدل های مختلف ویزای استرالیا ندارید، ابتدا به صفحه مهاجرت به استرالیا در وب سایت ویزایاب مراجعه کنید تا بتوانید با دریافت اطلاعات دقیق و خلاصه از هر ویزا فرم ارزیابی دقیق خود را انتخاب و پر کنید.

شما برای مهاجرت به استرالیا نیاز به یک موسسه مهاجرتی معتبر و یک وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا دارید که در این راستا حتما و بایستی با وکیل رسمی عضو مارا MARA آشنا شوید. دکتر سیروس احمدی وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا یکی از وکلای عضو MARA استرالیاست که به شما در این زمینه تا انتهای مسیر یعنی مهاجرت و استقرار در کشور استرالیا به همراه تیم حرفه ایش در ویزایاب کمک می کند.

فرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا

فرم ارزیابی امتیاز
مهاجرت به استرالیا

در راستای تکمیل فرم مهاجرتی و ارزیابی مهاجرت به استرالیا برای شما کلاینت عزیز ویزایاب مستحضر باشید که همکاران ما در اسرع وقت بعد از تکمیل این فرم با شما در تماس خواهند بود.